Δευτέρα, 25 Αυγούστου 2014

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Αναλυτικά το πρόγραμμα

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α1 Γυναικών:

1η αγωνιστική – 05/10/14
Πρωτέας Βούλας – Τερψιθέα
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – Παναθλητικός
Ολυμπιακός Βόλου – ΠΑΟΚ
Ιπποκράτης Κω – Ελληνικό
X-LEVEL Αθηναϊκός – Παναθηναϊκός

2η Αγωνιστική – 12/10/14
Παναθλητικός – Πρωτέας Βούλας
ΠΑΟΚ – Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
Ελληνικό – Ολυμπιακός Βόλου
Παναθηναϊκός – Ιπποκράτης Κω
Τερψιθέα – X-LEVEL Αθηναϊκός

3η Αγωνιστική – 19/10/14
Πρωτέας Βούλας – ΠΑΟΚ
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – Ελληνικό
Ολυμπιακός Βόλου – Παναθηναϊκός
Ιπποκράτης Κω – X-LEVEL Αθηναϊκός
Τερψιθέα – Παναθλητικός

4η Αγωνιστική – 26/10/14
Ελληνικό – Πρωτέας Βούλας
Παναθηναϊκός – Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
X-LEVEL Αθηναϊκός – Ολυμπιακός Βόλου
Ιπποκράτης Κω – Τερψιθέα
ΠΑΟΚ – Παναθλητικός

5η Αγωνιστική – 02/11/14
Πρωτέας Βούλας – Παναθηναϊκός
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – X-LEVEL Αθηναϊκός
Ολυμπιακός Βόλου – Ιπποκράτης Κω
Τερψιθέα – ΠΑΟΚ
Παναθλητικός – Ελληνικό

6η Αγωνιστική – 09/11/14
X-LEVEL Αθηναϊκός – Πρωτέας Βούλας
Ιπποκράτης Κω – Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
Ολυμπιακός Βόλου – Τερψιθέα
Παναθηναϊκός – Παναθλητικός
Ελληνικό – ΠΑΟΚ

7η Αγωνιστική – 16/11/14
Πρωτέας Βούλας – Ιπποκράτης Κω
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – Ολυμπιακός Βόλου
Τερψιθέα – Ελληνικό
Παναθλητικός – X-LEVEL Αθηναϊκός
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός

8η Αγωνιστική – 23/11/14
Ολυμπιακός Βόλου – Πρωτέας Βούλας
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – Τερψιθέα
Ιπποκράτης Κω – Παναθλητικός
X-LEVEL Αθηναϊκός – ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός – Ελληνικό

9η Αγωνιστική – 30/11/14
Πρωτέας Βούλας – Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
Τερψιθέα – Παναθηναϊκός
Παναθλητικός – Ολυμπιακός Βόλου
ΠΑΟΚ – Ιπποκράτης Κω
Ελληνικό – X-LEVEL Αθηναϊκός

10η Αγωνιστική – 07/12/14
Τερψιθέα – Πρωτέας Βούλας
Παναθλητικός – Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Βόλου
Ελληνικό – Ιπποκράτης Κω
Παναθηναϊκός – X-LEVEL Αθηναϊκός

11η Αγωνιστική – 14/12/14
Πρωτέας Βούλας – Παναθλητικός
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός Βόλου – Ελληνικό
Ιπποκράτης Κω – Παναθηναϊκός
X-LEVEL Αθηναϊκός – Τερψιθέα

12η Αγωνιστική – 11/01/15
ΠΑΟΚ – Πρωτέας Βούλας
Ελληνικό – Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός Βόλου
X-LEVEL Αθηναϊκός – Ιπποκράτης Κω
Παναθλητικός – Τερψιθέα

13η Αγωνιστική – 18/01/15
Πρωτέας Βούλας – Ελληνικό
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός Βόλου – X-LEVEL Αθηναϊκός
Τερψιθέα – Ιπποκράτης Κω
Παναθλητικός – ΠΑΟΚ

14η Αγωνιστική – 25/01/15
Παναθηναϊκός – Πρωτέας Βούλας
X-LEVEL Αθηναϊκός – Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
Ιπποκράτης Κω – Ολυμπιακός Βόλου
ΠΑΟΚ – Τερψιθέα
Ελληνικό – Παναθλητικός

15η Αγωνιστική – 01/02/15
Πρωτέας Βούλας – X-LEVEL Αθηναϊκός
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – Ιπποκράτης Κω
Τερψιθέα – Ολυμπιακός Βόλου
Παναθλητικός – Παναθηναϊκός
ΠΑΟΚ – Ελληνικό

16η Αγωνιστική – 08/02/15
Ιπποκράτης Κω – Πρωτέας Βούλας
Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
Ελληνικό – Τερψιθέα
X-LEVEL Αθηναϊκός – Παναθλητικός
Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ

17η Αγωνιστική – 15/02/15
Πρωτέας Βούλας – Ολυμπιακός Βόλου
Τερψιθέα – Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
Παναθλητικός – Ιπποκράτης Κω
ΠΑΟΚ – X-LEVEL Αθηναϊκός
Ελληνικό – Παναθηναϊκός

18η Αγωνιστική – 21/02/15
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – Πρωτέας Βούλας
Παναθηναϊκός – Τερψιθέα
Ολυμπιακός Βόλου – Παναθλητικός
Ιπποκράτης Κω – ΠΑΟΚ
X-LEVEL Αθηναϊκός – Ελληνικό
Μοιραστείτε το!

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Μόλις εγκριθεί το σχόλιο σας θα δημοσιευτεί...
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια προσβλητικά,
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια απο τους γνωστούς - άγνωστους που προσπαθούν να "μειώσουν" την εικόνα της σελίδας μας...

Digital Clock + Date

Αρχειοθήκη ιστολογίου