Δευτέρα, 25 Αυγούστου 2014

Α2: Η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος


Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος της Α2...το οποίο προβλέπεται συναρπαστικό με όλα τα παιχνίδια να φαντάζουν και να είναι αμφίρροπα.


Αναλυτικά η κλήρωση:

1η Αγωνιστική – 11/10/14
ΟΦΗ – Φίλιππος Βέροιας
Ερμής Λαγκαδά – Ηλυσιακός
Αετός – Καβάλα
Λαύριο – Εθνικός Πειραιώς
Δόξα Λευκάδας – Αρκαδικός
Ίκαρος Καλλιθέας – Ηρακλής
Ψυχικό – Παγκράτι

2η Αγωνιστική – 18/10/14
Ηλυσιακός – ΟΦΗ
Καβάλα – Ερμής Λαγκαδά
Εθνικός Πειραιώς – Αετός
Αρκαδικός – Λαύριο
Ηρακλής – Δόξα Λευκάδας
Παγκράτι – Ίκαρος Καλλιθέας
Φίλιππος Βέροιας – Ψυχικό

3η Αγωνιστική – 25/10/14
ΟΦΗ – Καβάλα
Ερμής Λαγκαδά – Εθνικός Πειραιώς
Αετός – Αρκαδικός
Λαύριο – Ηρακλής
Δόξα Λευκάδας – Παγκράτι
Ίκαρος Καλλιθέας – Ψυχικό
Φίλιππος Βέροιας – Ηλυσιακός

4η Αγωνιστική – 01/11/14
Εθνικός Πειραιώς – ΟΦΗ
Αρκαδικός – Ερμής Λαγκαδά
Ηρακλής – Αετός
Παγκράτι – Λαύριο
Ψυχικό – Δόξα Λευκάδας
Ίκαρος Καλλιθέας – Φίλιππος Βέροιας
Καβάλα – Ηλυσιακός

5η Αγωνιστική – 08/11/14
ΟΦΗ – Αρκαδικός
Ερμής Λαγκαδά – Ηρακλής
Αετός – Παγκράτι
Λαύριο – Ψυχικό
Δόξα Λευκάδας – Ίκαρος Καλλιθέας
Φίλιππος Βέροιας – Καβάλα
Ηλυσιακός – Εθνικός Πειραιώς

6η Αγωνιστική – 15/11/14
Ηρακλής – ΟΦΗ
Παγκράτι – Ερμής Λαγκαδά
Ψυχικό – Αετός
Ίκαρος Καλλιθέας – Λαύριο
Δόξα Λευκάδας – Φίλιππος Βέροιας
Αρκαδικός – Ηλυσιακός
Εθνικός Πειραιώς – Καβάλα

7η Αγωνιστική – 22/11/14
ΟΦΗ – Παγκράτι
Ερμής Λαγκαδά – Ψυχικό
Αετός – Ίκαρος Καλλιθέας
Λαύριο – Δόξα Λευκάδας
Φίλιππος Βέροιας – Εθνικός Πειραιώς
Ηλυσιακός – Ηρακλής
Καβάλα – Αρκαδικός

8η Αγωνιστική – 29/11/14
Ψυχικό – ΟΦΗ
Ίκαρος Καλλιθέας – Ερμής Λαγκαδά
Δόξα Λευκάδας – Αετός
Λαύριο – Φίλιππος Βέροιας
Παγκράτι – Ηλυσιακός
Ηρακλής – Καβάλα
Αρκαδικός – Εθνικός Πειραιώς

9η Αγωνιστική – 06/12/14
ΟΦΗ – Ίκαρος Καλλιθέας
Ερμής Λαγκαδά – Δόξα Λευκάδας
Αετός – Λαύριο
Φίλιππος Βέροιας – Αρκαδικός
Ηλυσιακός – Ψυχικό
Καβάλα – Παγκράτι
Εθνικός Πειραιώς – Ηρακλής

10η Αγωνιστική – 13/12/14
Δόξα Λευκάδας – ΟΦΗ
Λαύριο – Ερμής Λαγκαδά
Αετός – Φίλιππος Βέροιας
Ίκαρος Καλλιθέας – Ηλυσιακός
Ψυχικό – Καβάλα
Παγκράτι – Εθνικός Πειραιώς
Ηρακλής – Αρκαδικός

11η Αγωνιστική – 10/01/15
ΟΦΗ – Λαύριο
Ερμής Λαγκαδά – Αετός
Φίλιππος Βέροιας – Ηρακλής
Ηλυσιακός – Δόξα Λευκάδας
Καβάλα – Ίκαρος Καλλιθέας
Εθνικός Πειραιώς – Ψυχικό
Αρκαδικός – Παγκράτι

12η Αγωνιστική – 17/01/15
Αετός – ΟΦΗ
Ερμής Λαγκαδά – Φίλιππος Βέροιας
Λαύριο – Ηλυσιακός
Δόξα Λευκάδας – Καβάλα
Ίκαρος Καλλιθέας – Εθνικός Πειραιώς
Ψυχικό – Αρκαδικός
Παγκράτι – Ηρακλής

13η Αγωνιστική – 24/01/15
ΟΦΗ – Ερμής Λαγκαδά
Φίλιππος Βέροιας – Παγκράτι
Ηλυσιακός – Αετός
Καβάλα – Λαύριο
Εθνικός Πειραιώς – Δόξα Λευκάδας
Αρκαδικός – Ίκαρος Καλλιθέας
Ηρακλής – Ψυχικό

14η Αγωνιστική – 31/01/15
Φίλιππος Βέροιας – ΟΦΗ
Ηλυσιακός – Ερμής Λαγκαδά
Καβάλα – Αετός
Εθνικός Πειραιώς – Λαύριο
Αρκαδικός – Δόξα Λευκάδας
Ηρακλής – Ίκαρος Καλλιθέας
Παγκράτι – Ψυχικό

15η Αγωνιστική – 07/02/15
ΟΦΗ – Ηλυσιακός
Ερμής Λαγκαδά – Καβάλα
Αετός – Εθνικός Πειραιώς
Λαύριο – Αρκαδικός
Δόξα Λευκάδας – Ηρακλής
Ίκαρος Καλλιθέας – Παγκράτι
Ψυχικό – Φίλιππος Βέροιας

16η Αγωνιστική – 14/02/15
Καβάλα – ΟΦΗ
Εθνικός Πειραιώς – Ερμής Λαγκαδά
Αρκαδικός – Αετός
Ηρακλής – Λαύριο
Παγκράτι – Δόξα Λευκάδας
Ψυχικό – Ίκαρος Καλλιθέας
Ηλυσιακός – Φίλιππος Βέροιας

17η Αγωνιστική – 28/02/15
ΟΦΗ – Εθνικός Πειραιώς
Ερμής Λαγκαδά – Αρκαδικός
Αετός – Ηρακλής
Λαύριο – Παγκράτι
Δόξα Λευκάδας – Ψυχικό
Φίλιππος Βέροιας – Ίκαρος Καλλιθέας
Ηλυσιακός – Καβάλα

18η Αγωνιστική – 07/03/15
Αρκαδικός – ΟΦΗ
Ηρακλής – Ερμής Λαγκαδά
Παγκράτι – Αετός
Ψυχικό – Λαύριο
Ίκαρος Καλλιθέας – Δόξα Λευκάδας
Καβάλα – Φίλιππος Βέροιας
Εθνικός Πειραιώς – Ηλυσιακός

19η Αγωνιστική – 14/03/15
ΟΦΗ – Ηρακλής
Ερμής Λαγκαδά – Παγκράτι
Αετός – Ψυχικό
Λαύριο – Ίκαρος Καλλιθέας
Φίλιππος Βέροιας – Δόξα Λευκάδας
Ηλυσιακός – Αρκαδικός
Καβάλα – Εθνικός Πειραιώς

20η Αγωνιστική – 21/03/15
Παγκράτι – ΟΦΗ
Ψυχικό – Ερμής Λαγκαδά
Ίκαρος Καλλιθέας – Αετός
Δόξα Λευκάδας – Λαύριο
Εθνικός Πειραιώς – Φίλιππος Βέροιας
Ηρακλής – Ηλυσιακός
Αρκαδικός – Καβάλα

21η Αγωνιστική – 28/03/15
ΟΦΗ – Ψυχικό
Ερμής Λαγκαδά – Ίκαρος Καλλιθέας
Αετός – Δόξα Λευκάδας
Φίλιππος Βέροιας – Λαύριο
Ηλυσιακός – Παγκράτι
Καβάλα – Ηρακλής
Εθνικός Πειραιώς – Αρκαδικός

22η Αγωνιστική – 04/04/15
Ίκαρος Καλλιθέας – ΟΦΗ
Δόξα Λευκάδας – Ερμής Λαγκαδά
Λαύριο – Αετός
Αρκαδικός – Φίλιππος Βέροιας
Ψυχικό – Ηλυσιακός
Παγκράτι – Καβάλα
Ηρακλής – Εθνικός Πειραιώς

23η Αγωνιστική – 18/04/15
ΟΦΗ – Δόξα Λευκάδας
Ερμής Λαγκαδά – Λαύριο
Φίλιππος Βέροιας – Αετός
Ηλυσιακός – Ίκαρος Καλλιθέας
Καβάλα – Ψυχικό
Εθνικός Πειραιώς – Παγκράτι
Αρκαδικός – Ηρακλής

24η Αγωνιστική – 25/04/15
Λαύριο – ΟΦΗ
Αετός – Ερμής Λαγκαδά
Ηρακλής – Φίλιππος Βέροιας
Δόξα Λευκάδας – Ηλυσιακός
Ίκαρος Καλλιθέας – Καβάλα
Ψυχικό – Εθνικός Πειραιώς
Παγκράτι – Αρκαδικός

25η Αγωνιστική – 02/05/15
ΟΦΗ – Αετός
Φίλιππος Βέροιας – Ερμής Λαγκαδά
Ηλυσιακός – Λαύριο
Καβάλα – Δόξα Λευκάδας
Εθνικός Πειραιώς – Ίκαρος Καλλιθέας
Αρκαδικός – Ψυχικό
Ηρακλής – Παγκράτι

26η Αγωνιστική – 09/05/15
Ερμής Λαγκαδά – ΟΦΗ
Παγκράτι – Φίλιππος Βέροιας
Αετός – Ηλυσιακός
Λαύριο – Καβάλα
Δόξα Λευκάδας – Εθνικός Πειραιώς
Ίκαρος Καλλιθέας – Αρκαδικός
Ψυχικό – Ηρακλής
Μοιραστείτε το!

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Μόλις εγκριθεί το σχόλιο σας θα δημοσιευτεί...
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια προσβλητικά,
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια απο τους γνωστούς - άγνωστους που προσπαθούν να "μειώσουν" την εικόνα της σελίδας μας...

Digital Clock + Date

Αρχειοθήκη ιστολογίου