Τρίτη, 26 Αυγούστου 2014

Β' ΕΘΝΙΚΗ: Το πρόγραμμα του Βορρά


Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση για τον Βόρειο όμιλο της Β' Εθνικής, για την περίοδο 2014-2015.


Αναλυτικά η κλήρωση:

1η Αγωνιστική – 12/10/14
ΧΑΝΘ – Κομοτηνή
Άργος Ορεστικό – Αργοναύτης
Πιερικός Αρχέλαος – Πευκοχώρι
Λιβαδειά – Αίας Ευόσμου
Φοίνικας Λάρισας – Μαχητές Δόξας Πεύκων
Τιτάνες Παλαμά – Ανατόλια
Ασπίδα Ξάνθης – Στρατώνι

2η Αγωνιστική – 19/10/14
Αργοναύτης – ΧΑΝΘ
Πευκοχώρι – Άργος Ορεστικό
Αίας Ευόσμου – Πιερικός Αρχέλαος
Μαχητές Δόξας Πεύκων – Λιβαδειά
Ανατόλια – Φοίνικας Λάρισας
Στρατώνι – Τιτάνες Παλαμά
Κομοτηνή – Ασπίδα Ξάνθης

3η Αγωνιστική – 26/10/14
ΧΑΝΘ – Πευκοχώρι
Άργος Ορεστικό – Αίας Ευόσμου
Πιερικός Αρχέλαος – Μαχητές Δόξας Πεύκων
Λιβαδειά – Ανατόλια
Φοίνικας Λάρισας – Στρατώνι
Τιτάνες Παλαμά – Ασπίδα Ξάνθης
Κομοτηνή – Αργοναύτης

4η Αγωνιστική – 02/11/14
Αίας Ευόσμου – ΧΑΝΘ
Μαχητές Δόξας Πεύκων – Άργος Ορεστικό
Ανατόλια – Πιερικός Αρχέλαος
Στρατώνι – Λιβαδειά
Ασπίδα Ξάνθης – Φοίνικας Λάρισας
Τιτάνες Παλαμά – Κομοτηνή
Πευκοχώρι – Αργοναύτης

5η Αγωνιστική – 09/11/14
ΧΑΝΘ – Μαχητές Δόξας Πεύκων
Άργος Ορεστικό – Ανατόλια
Πιερικός Αρχέλαος – Στρατώνι
Λιβαδειά – Ασπίδα Ξάνθης
Φοίνικας Λάρισας – Τιτάνες Παλαμά
Κομοτηνή – Πευκοχώρι
Αργοναύτης – Αίας Ευόσμου

6η Αγωνιστική – 16/11/14
Ανατόλια – ΧΑΝΘ
Στρατώνι – Άργος Ορεστικό
Ασπίδα Ξάνθης – Πιερικός Αρχέλαος
Τιτάνες Παλαμά – Λιβαδειά
Φοίνικας Λάρισας – Κομοτηνή
Μαχητές Δόξας Πεύκων – Αργοναύτης
Αίας Ευόσμου – Πευκοχώρι

7η Αγωνιστική – 23/11/14
ΧΑΝΘ – Στρατώνι
Άργος Ορεστικό – Ασπίδα Ξάνθης
Πιερικός Αρχέλαος – Τιτάνες Παλαμά
Λιβαδειά – Φοίνικας Λάρισας
Κομοτηνή – Αίας Ευόσμου
Αργοναύτης – Ανατόλια
Πευκοχώρι – Μαχητές Δόξας Πεύκων

8η Αγωνιστική – 30/11/14
Ασπίδα Ξάνθης – ΧΑΝΘ
Τιτάνες Παλαμά – Άργος Ορεστικό
Φοίνικας Λάρισας – Πιερικός Αρχέλαος
Λιβαδειά – Κομοτηνή
Στρατώνι – Αργοναύτης
Ανατόλια – Πευκοχώρι
Μαχητές Δόξας Πεύκων – Αίας Ευόσμου

9η Αγωνιστική – 07/12/14
ΧΑΝΘ – Τιτάνες Παλαμά
Άργος Ορεστικό – Φοίνικας Λάρισας
Πιερικός Αρχέλαος – Λιβαδειά
Κομοτηνή – Μαχητές Δόξας Πεύκων
Αργοναύτης – Ασπίδα Ξάνθης
Πευκοχώρι – Στρατώνι
Αίας Ευόσμου – Ανατόλια

10η Αγωνιστική – 14/12/14
Φοίνικας Λάρισας – ΧΑΝΘ
Λιβαδειά – Άργος Ορεστικό
Πιερικός Αρχέλαος – Κομοτηνή
Τιτάνες Παλαμά – Αργοναύτης
Ασπίδα Ξάνθης – Πευκοχώρι
Στρατώνι – Αίας Ευόσμου
Ανατόλια – Μαχητές Δόξας Πεύκων

11η Αγωνιστική – 21/12/14
ΧΑΝΘ – Λιβαδειά
Άργος Ορεστικό – Πιερικός Αρχέλαος
Κομοτηνή – Ανατόλια
Αργοναύτης – Φοίνικας Λάρισας
Πευκοχώρι – Τιτάνες Παλαμά
Αίας Ευόσμου – Ασπίδα Ξάνθης
Μαχητές Δόξας Πεύκων – Στρατώνι

12η Αγωνιστική – 11/01/15
Πιερικός Αρχέλαος – ΧΑΝΘ
Άργος Ορεστικό – Κομοτηνή
Λιβαδειά – Αργοναύτης
Φοίνικας Λάρισας – Πευκοχώρι
Τιτάνες Παλαμά – Αίας Ευόσμου
Ασπίδα Ξάνθης – Μαχητές Δόξας Πεύκων
Στρατώνι – Ανατόλια

13η Αγωνιστική – 18/01/15
ΧΑΝΘ – Άργος Ορεστικό
Κομοτηνή – Στρατώνι
Αργοναύτης – Πιερικός Αρχέλαος
Πευκοχώρι – Λιβαδειά
Αίας Ευόσμου – Φοίνικας Λάρισας
Μαχητές Δόξας Πεύκων – Τιτάνες Παλαμά
Ανατόλια – Ασπίδα Ξάνθης

14η Αγωνιστική – 25/01/15
Κομοτηνή – ΧΑΝΘ
Αργοναύτης – Άργος Ορεστικό
Πευκοχώρι – Πιερικός Αρχέλαος
Αίας Ευόσμου – Λιβαδειά
Μαχητές Δόξας Πεύκων – Φοίνικας Λάρισας
Ανατόλια – Τιτάνες Παλαμά
Στρατώνι – Ασπίδα Ξάνθης

15η Αγωνιστική – 01/02/15
ΧΑΝΘ – Αργοναύτης
Άργος Ορεστικό – Πευκοχώρι
Πιερικός Αρχέλαος – Αίας Ευόσμου
Λιβαδειά – Μαχητές Δόξας Πεύκων
Φοίνικας Λάρισας – Ανατόλια
Τιτάνες Παλαμά – Στρατώνι
Ασπίδα Ξάνθης – Κομοτηνή

16η Αγωνιστική – 08/02/15
Πευκοχώρι – ΧΑΝΘ
Αίας Ευόσμου – Άργος Ορεστικό
Μαχητές Δόξας Πεύκων – Πιερικός Αρχέλαος
Ανατόλια – Λιβαδειά
Στρατώνι – Φοίνικας Λάρισας
Ασπίδα Ξάνθης – Τιτάνες Παλαμά
Αργοναύτης – Κομοτηνή

17η Αγωνιστική – 15/02/15
ΧΑΝΘ – Αίας Ευόσμου
Άργος Ορεστικό – Μαχητές Δόξας Πεύκων
Πιερικός Αρχέλαος – Ανατόλια
Λιβαδειά – Στρατώνι
Φοίνικας Λάρισας – Ασπίδα Ξάνθης
Κομοτηνή – Τιτάνες Παλαμά
Αργοναύτης – Πευκοχώρι

18η Αγωνιστική – 01/03/15
Μαχητές Δόξας Πεύκων – ΧΑΝΘ
Ανατόλια – Άργος Ορεστικό
Στρατώνι – Πιερικός Αρχέλαος
Ασπίδα Ξάνθης – Λιβαδειά
Τιτάνες Παλαμά – Φοίνικας Λάρισας
Πευκοχώρι – Κομοτηνή
Αίας Ευόσμου – Αργοναύτης

19η Αγωνιστική – 08/03/15
ΧΑΝΘ – Ανατόλια
Άργος Ορεστικό – Στρατώνι
Πιερικός Αρχέλαος – Ασπίδα Ξάνθης
Λιβαδειά – Τιτάνες Παλαμά
Κομοτηνή – Φοίνικας Λάρισας
Αργοναύτης – Μαχητές Δόξας Πεύκων
Πευκοχώρι – Αίας Ευόσμου

20η Αγωνιστική – 15/03/15
Στρατώνι – ΧΑΝΘ
Ασπίδα Ξάνθης – Άργος Ορεστικό
Τιτάνες Παλαμά – Πιερικός Αρχέλαος
Φοίνικας Λάρισας – Λιβαδειά
Αίας Ευόσμου – Κομοτηνή
Ανατόλια – Αργοναύτης
Μαχητές Δόξας Πεύκων – Πευκοχώρι

21η Αγωνιστική – 22/03/15
ΧΑΝΘ – Ασπίδα Ξάνθης
Άργος Ορεστικό – Τιτάνες Παλαμά
Πιερικός Αρχέλαος – Φοίνικας Λάρισας
Κομοτηνή – Λιβαδειά
Αργοναύτης – Στρατώνι
Πευκοχώρι – Ανατόλια
Αίας Ευόσμου – Μαχητές Δόξας Πεύκων

22η Αγωνιστική – 29/03/15
Τιτάνες Παλαμά – ΧΑΝΘ
Φοίνικας Λάρισας – Άργος Ορεστικό
Λιβαδειά – Πιερικός Αρχέλαος
Μαχητές Δόξας Πεύκων – Κομοτηνή
Ασπίδα Ξάνθης – Αργοναύτης
Στρατώνι – Πευκοχώρι
Ανατόλια – Αίας Ευόσμου

23η Αγωνιστική – 05/04/15
ΧΑΝΘ – Φοίνικας Λάρισας
Άργος Ορεστικό – Λιβαδειά
Κομοτηνή – Πιερικός Αρχέλαος
Αργοναύτης – Τιτάνες Παλαμά
Πευκοχώρι – Ασπίδα Ξάνθης
Αίας Ευόσμου – Στρατώνι
Μαχητές Δόξας Πεύκων – Ανατόλια

24η Αγωνιστική – 26/04/15
Λιβαδειά – ΧΑΝΘ
Πιερικός Αρχέλαος – Άργος Ορεστικό
Ανατόλια – Κομοτηνή
Φοίνικας Λάρισας – Αργοναύτης
Τιτάνες Παλαμά – Πευκοχώρι
Ασπίδα Ξάνθης – Αίας Ευόσμου
Στρατώνι – Μαχητές Δόξας Πεύκων

25η Αγωνιστική – 03/05/15
ΧΑΝΘ – Πιερικός Αρχέλαος
Κομοτηνή – Άργος Ορεστικό
Αργοναύτης – Λιβαδειά
Πευκοχώρι – Φοίνικας Λάρισας
Αίας Ευόσμου – Τιτάνες Παλαμά
Μαχητές Δόξας Πεύκων – Ασπίδα Ξάνθης
Ανατόλια – Στρατώνι

26η Αγωνιστική – 10/05/15
Άργος Ορεστικό – ΧΑΝΘ
Στρατώνι – Κομοτηνή
Πιερικός Αρχέλαος – Αργοναύτης
Λιβαδειά – Πευκοχώρι
Φοίνικας Λάρισας – Αίας Ευόσμου
Τιτάνες Παλαμά – Μαχητές Δόξας Πεύκων
Ασπίδα Ξάνθης – Ανατόλια
Μοιραστείτε το!

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Μόλις εγκριθεί το σχόλιο σας θα δημοσιευτεί...
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια προσβλητικά,
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια απο τους γνωστούς - άγνωστους που προσπαθούν να "μειώσουν" την εικόνα της σελίδας μας...

Digital Clock + Date

Αρχειοθήκη ιστολογίου