Δευτέρα, 25 Αυγούστου 2014

Β' ΕΘΝΙΚΗ: Η κλήρωση του Νοτίου Ομίλου


Με δυο μεγάλα ντέρμπι ξεκινάει το συναρπαστικό πρωτάθλημα του Νοτίου ομίλου της Β΄Εθνικής με τον Ιωνικό Νικαίας να φιλοξενεί τον Φάρο και ο Παπάγου στο «Σαλούν» την Κύμη.

Αναλυτικά η κλήρωση:

1η Αγωνιστική – 12/10/14
Περιστέρι – Αμύντας
Πανερυθραϊκός – Προμηθέας
Ιωνικός Νικαίας – Φάρος Κερατσινίου
Φιλαθλητικός – Μαρούσι
Αγία Παρασκευή – Χολαργός
Παπάγου – Κύμη
Ηράκλειο – Δούκας

2η Αγωνιστική – 19/10/14
Προμηθέας – Περιστέρι
Φάρος Κερατσινίου – Πανερυθραϊκός
Μαρούσι – Ιωνικός Νικαίας
Χολαργός – Φιλαθλητικός
Κύμη – Αγία Παρασκευή
Δούκας – Παπάγου
Αμύντας – Ηράκλειο

3η Αγωνιστική – 26/10/14
Περιστέρι – Φάρος Κερατσινίου
Πανερυθραϊκός – Μαρούσι
Ιωνικός Νικαίας – Χολαργός
Φιλαθλητικός – Κύμη
Αγία Παρασκευή – Δούκας
Παπάγου – Ηράκλειο
Αμύντας – Προμηθέας

4η Αγωνιστική – 02/11/14
Μαρούσι – Περιστέρι
Χολαργός – Πανερυθραϊκός
Κύμη – Ιωνικός Νικαίας
Δούκας – Φιλαθλητικός
Ηράκλειο – Αγία Παρασκευή
Παπάγου – Αμύντας
Φάρος Κερατσινίου – Προμηθέας

5η Αγωνιστική – 09/11/14
Περιστέρι – Χολαργός
Πανερυθραϊκός – Κύμη
Ιωνικός Νικαίας – Δούκας
Φιλαθλητικός – Ηράκλειο
Αγία Παρασκευή – Παπάγου
Αμύντας – Φάρος Κερατσινίου
Προμηθέας – Μαρούσι

6η Αγωνιστική – 16/11/14
Κύμη – Περιστέρι
Δούκας – Πανερυθραϊκός
Ηράκλειο – Ιωνικός Νικαίας
Παπάγου – Φιλαθλητικός
Αγία Παρασκευή – Αμύντας
Χολαργός – Προμηθέας
Μαρούσι – Φάρος Κερατσινίου

7η Αγωνιστική – 23/11/14
Περιστέρι – Δούκας
Πανερυθραϊκός – Ηράκλειο
Ιωνικός Νικαίας – Παπάγου
Φιλαθλητικός – Αγία Παρασκευή
Αμύντας – Μαρούσι
Προμηθέας – Κύμη
Φάρος Κερατσινίου – Χολαργός

8η Αγωνιστική – 30/11/14
Ηράκλειο – Περιστέρι
Παπάγου – Πανερυθραϊκός
Αγία Παρασκευή – Ιωνικός Νικαίας
Φιλαθλητικός – Αμύντας
Δούκας – Προμηθέας
Κύμη – Φάρος Κερατσινίου
Χολαργός – Μαρούσι

9η Αγωνιστική – 07/12/14
Περιστέρι – Παπάγου
Πανερυθραϊκός – Αγία Παρασκευή
Ιωνικός Νικαίας – Φιλαθλητικός
Αμύντας – Χολαργός
Προμηθέας – Ηράκλειο
Φάρος Κερατσινίου – Δούκας
Μαρούσι – Κύμη

10η Αγωνιστική – 14/12/14
Αγία Παρασκευή – Περιστέρι
Φιλαθλητικός – Πανερυθραϊκός
Ιωνικός Νικαίας – Αμύντας
Παπάγου – Προμηθέας
Ηράκλειο – Φάρος Κερατσινίου
Δούκας – Μαρούσι
Κύμη – Χολαργός

11η Αγωνιστική – 21/12/14
Περιστέρι – Φιλαθλητικός
Πανερυθραϊκός – Ιωνικός Νικαίας
Αμύντας – Κύμη
Προμηθέας – Αγία Παρασκευή
Φάρος Κερατσινίου – Παπάγου
Μαρούσι – Ηράκλειο
Χολαργός – Δούκας

12η Αγωνιστική – 11/01/15
Ιωνικός Νικαίας – Περιστέρι
Πανερυθραϊκός – Αμύντας
Φιλαθλητικός – Προμηθέας
Αγία Παρασκευή – Φάρος Κερατσινίου
Παπάγου – Μαρούσι
Ηράκλειο – Χολαργός
Δούκας – Κύμη

13η Αγωνιστική – 18/01/15
Περιστέρι – Πανερυθραϊκός
Αμύντας – Δούκας
Προμηθέας – Ιωνικός Νικαίας
Φάρος Κερατσινίου – Φιλαθλητικός
Μαρούσι – Αγία Παρασκευή
Χολαργός – Παπάγου
Κύμη – Ηράκλειο

14η Αγωνιστική – 25/01/15
Αμύντας – Περιστέρι
Προμηθέας – Πανερυθραϊκός
Φάρος Κερατσινίου – Ιωνικός Νικαίας
Μαρούσι – Φιλαθλητικός
Χολαργός – Αγία Παρασκευή
Κύμη – Παπάγου
Δούκας – Ηράκλειο

15η Αγωνιστική – 01/02/15
Περιστέρι – Προμηθέας
Πανερυθραϊκός – Φάρος Κερατσινίου
Ιωνικός Νικαίας – Μαρούσι
Φιλαθλητικός – Χολαργός
Αγία Παρασκευή – Κύμη
Παπάγου – Δούκας
Ηράκλειο – Αμύντας

16η Αγωνιστική – 08/02/15
Φάρος Κερατσινίου – Περιστέρι
Μαρούσι – Πανερυθραϊκός
Χολαργός – Ιωνικός Νικαίας
Κύμη – Φιλαθλητικός
Δούκας – Αγία Παρασκευή
Ηράκλειο – Παπάγου
Προμηθέας – Αμύντας

17η Αγωνιστική – 15/02/15
Περιστέρι – Μαρούσι
Πανερυθραϊκός – Χολαργός
Ιωνικός Νικαίας – Κύμη
Φιλαθλητικός – Δούκας
Αγία Παρασκευή – Ηράκλειο
Αμύντας – Παπάγου
Προμηθέας – Φάρος Κερατσινίου

18η Αγωνιστική – 01/03/15
Χολαργός – Περιστέρι
Κύμη – Πανερυθραϊκός
Δούκας – Ιωνικός Νικαίας
Ηράκλειο – Φιλαθλητικός
Παπάγου – Αγία Παρασκευή
Φάρος Κερατσινίου – Αμύντας
Μαρούσι – Προμηθέας

19η Αγωνιστική – 08/03/15
Περιστέρι – Κύμη
Πανερυθραϊκός – Δούκας
Ιωνικός Νικαίας – Ηράκλειο
Φιλαθλητικός – Παπάγου
Αμύντας – Αγία Παρασκευή
Προμηθέας – Χολαργός
Φάρος Κερατσινίου – Μαρούσι

20η Αγωνιστική – 15/03/15
Δούκας – Περιστέρι
Ηράκλειο – Πανερυθραϊκός
Παπάγου – Ιωνικός Νικαίας
Αγία Παρασκευή – Φιλαθλητικός
Μαρούσι – Αμύντας
Κύμη – Προμηθέας
Χολαργός – Φάρος Κερατσινίου

21η Αγωνιστική – 22/03/15
Περιστέρι – Ηράκλειο
Πανερυθραϊκός – Παπάγου
Ιωνικός Νικαίας – Αγία Παρασκευή
Αμύντας – Φιλαθλητικός
Προμηθέας – Δούκας
Φάρος Κερατσινίου – Κύμη
Μαρούσι – Χολαργός

22η Αγωνιστική – 29/03/15
Παπάγου – Περιστέρι
Αγία Παρασκευή – Πανερυθραϊκός
Φιλαθλητικός – Ιωνικός Νικαίας
Χολαργός – Αμύντας
Ηράκλειο – Προμηθέας
Δούκας – Φάρος Κερατσινίου
Κύμη – Μαρούσι

23η Αγωνιστική – 05/04/15
Περιστέρι – Αγία Παρασκευή
Πανερυθραϊκός – Φιλαθλητικός
Αμύντας – Ιωνικός Νικαίας
Προμηθέας – Παπάγου
Φάρος Κερατσινίου – Ηράκλειο
Μαρούσι – Δούκας
Χολαργός – Κύμη

24η Αγωνιστική – 26/04/15
Φιλαθλητικός – Περιστέρι
Ιωνικός Νικαίας – Πανερυθραϊκός
Κύμη – Αμύντας
Αγία Παρασκευή – Προμηθέας
Παπάγου – Φάρος Κερατσινίου
Ηράκλειο – Μαρούσι
Δούκας – Χολαργός

25η Αγωνιστική – 03/05/15
Περιστέρι – Ιωνικός Νικαίας
Αμύντας – Πανερυθραϊκός
Προμηθέας – Φιλαθλητικός
Φάρος Κερατσινίου – Αγία Παρασκευή
Μαρούσι – Παπάγου
Χολαργός – Ηράκλειο
Κύμη – Δούκας

26η Αγωνιστική – 10/05/15
Πανερυθραϊκός – Περιστέρι
Δούκας – Αμύντας
Ιωνικός Νικαίας – Προμηθέας
Φιλαθλητικός – Φάρος Κερατσινίου
Αγία Παρασκευή – Μαρούσι
Παπάγου – Χολαργός
Ηράκλειο – Κύμη
Μοιραστείτε το!

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Μόλις εγκριθεί το σχόλιο σας θα δημοσιευτεί...
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια προσβλητικά,
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια απο τους γνωστούς - άγνωστους που προσπαθούν να "μειώσουν" την εικόνα της σελίδας μας...

Digital Clock + Date

Αρχειοθήκη ιστολογίου