Δευτέρα, 25 Αυγούστου 2014

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Το πρόγραμμα του Α' Ομίλου (Νότος)


Αναλυτικά το πρόγραμμα της νέας χρονιάς:

1η Αγωνιστική – 12/10/14
Κεραυνός Αιγίου – Νήαρ Ηστ
Πέραμα – Ζάκυνθος
Κρανίδι – Χαλάνδρι
Ακάδημος - Ένωση Ιλίου
Προμηθέας Χαλανδρίου – Πεντέλη
Έσπερος ΑΟΠΑ – Μανδραϊκός
Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου – Νίκη Αμαρουσίου

2η Αγωνιστική – 19/10/14
Ζάκυνθος – Κεραυνός Αιγίου
Χαλάνδρι – Πέραμα
Ένωση Ιλίου – Κρανίδι
Πεντέλη - Ακάδημος
Μανδραϊκός – Προμηθέας Χαλανδρίου
Νίκη Αμαρουσίου – Έσπερος ΑΟΠΑ
Νήαρ Ηστ – Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου

3η Αγωνιστική – 26/10/14
Κεραυνός Αιγίου – Χαλάνδρι
Πέραμα – Ένωση Ιλίου
Κρανίδι – Πεντέλη
Ακάδημος - Μανδραϊκός
Προμηθέας Χαλανδρίου – Νίκη Αμαρουσίου
Έσπερος ΑΟΠΑ – Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου
Νήαρ Ηστ – Ζάκυνθος

4η Αγωνιστική – 02/11/14
Ένωση Ιλίου – Κεραυνός Αιγίου
Πεντέλη – Πέραμα
Μανδραϊκός – Κρανίδι
Νίκη Αμαρουσίου - Ακάδημος
Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου – Προμηθέας Χαλανδρίου
Έσπερος ΑΟΠΑ – Νήαρ Ηστ
Χαλάνδρι – Ζάκυνθος

5η Αγωνιστική – 09/11/14
Κεραυνός Αιγίου – Πεντέλη
Πέραμα – Μανδραϊκός
Κρανίδι – Νίκη Αμαρουσίου
Ακάδημος - Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου
Προμηθέας Χαλανδρίου – Έσπερος ΑΟΠΑ
Νήαρ Ηστ – Χαλάνδρι
Ζάκυνθος – Ένωση Ιλίου

6η Αγωνιστική – 16/11/14
Μανδραϊκός – Κεραυνός Αιγίου
Νίκη Αμαρουσίου – Πέραμα
Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου – Κρανίδι
Έσπερος ΑΟΠΑ - Ακάδημος
Προμηθέας Χαλανδρίου – Νήαρ Ηστ
Πεντέλη – Ζάκυνθος
Ένωση Ιλίου – Χαλάνδρι

7η Αγωνιστική – 23/11/14
Κεραυνός Αιγίου – Νίκη Αμαρουσίου
Πέραμα – Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου
Κρανίδι – Έσπερος ΑΟΠΑ
Ακάδημος - Προμηθέας Χαλανδρίου
Νήαρ Ηστ – Ένωση Ιλίου
Ζάκυνθος – Μανδραϊκός
Χαλάνδρι – Πεντέλη

8η Αγωνιστική – 30/11/14
Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου – Κεραυνός Αιγίου
Έσπερος ΑΟΠΑ – Πέραμα
Προμηθέας Χαλανδρίου – Κρανίδι
Ακάδημος - Νήαρ Ηστ
Νίκη Αμαρουσίου – Ζάκυνθος
Μανδραϊκός – Χαλάνδρι
Πεντέλη – Ένωση Ιλίου

9η Αγωνιστική – 07/12/14
Κεραυνός Αιγίου – Έσπερος ΑΟΠΑ
Πέραμα – Προμηθέας Χαλανδρίου
Κρανίδι - Ακάδημος
Νήαρ Ηστ – Πεντέλη
Ζάκυνθος – Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου
Χαλάνδρι – Νίκη Αμαρουσίου
Ένωση Ιλίου – Μανδραϊκός

10η Αγωνιστική – 14/12/14
Προμηθέας Χαλανδρίου – Κεραυνός Αιγίου
Ακάδημος - Πέραμα
Κρανίδι – Νήαρ Ηστ
Έσπερος ΑΟΠΑ – Ζάκυνθος
Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου – Χαλάνδρι
Νίκη Αμαρουσίου – Ένωση Ιλίου
Μανδραϊκός – Πεντέλη

11η Αγωνιστική – 21/12/14
Κεραυνός Αιγίου - Ακάδημος
Πέραμα – Κρανίδι
Νήαρ Ηστ – Μανδραϊκός
Ζάκυνθος – Προμηθέας Χαλανδρίου
Χαλάνδρι – Έσπερος ΑΟΠΑ
Ένωση Ιλίου – Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου
Πεντέλη – Νίκη Αμαρουσίου

12η Αγωνιστική – 11/01/15
Κρανίδι – Κεραυνός Αιγίου
Πέραμα – Νήαρ Ηστ
Ακάδημος - Ζάκυνθος
Προμηθέας Χαλανδρίου – Χαλάνδρι
Έσπερος ΑΟΠΑ – Ένωση Ιλίου
Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου – Πεντέλη
Νίκη Αμαρουσίου – Μανδραϊκός

13η Αγωνιστική – 18/01/15
Κεραυνός Αιγίου – Πέραμα
Νήαρ Ηστ – Νίκη Αμαρουσίου
Ζάκυνθος – Κρανίδι
Χαλάνδρι - Ακάδημος
Ένωση Ιλίου – Προμηθέας Χαλανδρίου
Πεντέλη – Έσπερος ΑΟΠΑ
Μανδραϊκός – Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου

14η Αγωνιστική – 25/01/15
Νήαρ Ηστ – Κεραυνός Αιγίου
Ζάκυνθος – Πέραμα
Χαλάνδρι – Κρανίδι
Ένωση Ιλίου - Ακάδημος
Πεντέλη – Προμηθέας Χαλανδρίου
Μανδραϊκός – Έσπερος ΑΟΠΑ
Νίκη Αμαρουσίου – Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου

15η Αγωνιστική – 01/02/15
Κεραυνός Αιγίου – Ζάκυνθος
Πέραμα – Χαλάνδρι
Κρανίδι – Ένωση Ιλίου
Ακάδημος - Πεντέλη
Προμηθέας Χαλανδρίου – Μανδραϊκός
Έσπερος ΑΟΠΑ – Νίκη Αμαρουσίου
Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου – Νήαρ Ηστ

16η Αγωνιστική – 08/02/15
Χαλάνδρι – Κεραυνός Αιγίου
Ένωση Ιλίου – Πέραμα
Πεντέλη – Κρανίδι
Μανδραϊκός - Ακάδημος
Νίκη Αμαρουσίου – Προμηθέας Χαλανδρίου
Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου – Έσπερος ΑΟΠΑ
Ζάκυνθος – Νήαρ Ηστ

17η Αγωνιστική – 15/02/15
Κεραυνός Αιγίου – Ένωση Ιλίου
Πέραμα – Πεντέλη
Κρανίδι – Μανδραϊκός
Ακάδημος - Νίκη Αμαρουσίου
Προμηθέας Χαλανδρίου – Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου
Νήαρ Ηστ – Έσπερος ΑΟΠΑ
Ζάκυνθος – Χαλάνδρι

18η Αγωνιστική – 01/03/15
Πεντέλη – Κεραυνός Αιγίου
Μανδραϊκός – Πέραμα
Νίκη Αμαρουσίου – Κρανίδι
Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου - Ακάδημος
Έσπερος ΑΟΠΑ – Προμηθέας Χαλανδρίου
Χαλάνδρι – Νήαρ Ηστ
Ένωση Ιλίου – Ζάκυνθος

19η Αγωνιστική – 08/03/15
Κεραυνός Αιγίου – Μανδραϊκός
Πέραμα – Νίκη Αμαρουσίου
Κρανίδι – Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου
Ακάδημος - Έσπερος ΑΟΠΑ
Νήαρ Ηστ – Προμηθέας Χαλανδρίου
Ζάκυνθος – Πεντέλη
Χαλάνδρι – Ένωση Ιλίου

20η Αγωνιστική – 15/03/15
Νίκη Αμαρουσίου – Κεραυνός Αιγίου
Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου – Πέραμα
Έσπερος ΑΟΠΑ – Κρανίδι
Προμηθέας Χαλανδρίου - Ακάδημος
Ένωση Ιλίου – Νήαρ Ηστ
Μανδραϊκός – Ζάκυνθος
Πεντέλη – Χαλάνδρι

21η Αγωνιστική – 22/03/15
Κεραυνός Αιγίου – Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου
Πέραμα – Έσπερος ΑΟΠΑ
Κρανίδι – Προμηθέας Χαλανδρίου
Νήαρ Ηστ - Ακάδημος
Ζάκυνθος – Νίκη Αμαρουσίου
Χαλάνδρι – Μανδραϊκός
Ένωση Ιλίου – Πεντέλη

22η Αγωνιστική – 29/03/15
Έσπερος ΑΟΠΑ – Κεραυνός Αιγίου
Προμηθέας Χαλανδρίου – Πέραμα
Ακάδημος - Κρανίδι
Πεντέλη – Νήαρ Ηστ
Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου – Ζάκυνθος
Νίκη Αμαρουσίου – Χαλάνδρι
Μανδραϊκός – Ένωση Ιλίου

23η Αγωνιστική – 05/04/15
Κεραυνός Αιγίου – Προμηθέας Χαλανδρίου
Πέραμα - Ακάδημος
Νήαρ Ηστ – Κρανίδι
Ζάκυνθος – Έσπερος ΑΟΠΑ
Χαλάνδρι – Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου
Ένωση Ιλίου – Νίκη Αμαρουσίου
Πεντέλη – Μανδραϊκός

24η Αγωνιστική – 26/04/15
Ακάδημος - Κεραυνός Αιγίου
Κρανίδι – Πέραμα
Μανδραϊκός – Νήαρ Ηστ
Προμηθέας Χαλανδρίου – Ζάκυνθος
Έσπερος ΑΟΠΑ – Χαλάνδρι
Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου – Ένωση Ιλίου
Νίκη Αμαρουσίου – Πεντέλη

25η Αγωνιστική – 03/05/15
Κεραυνός Αιγίου – Κρανίδι
Νήαρ Ηστ – Πέραμα
Ζάκυνθος - Ακάδημος
Χαλάνδρι – Προμηθέας Χαλανδρίου
Ένωση Ιλίου – Έσπερος ΑΟΠΑ
Πεντέλη – Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου
Μανδραϊκός – Νίκη Αμαρουσίου

26η Αγωνιστική – 10/05/15
Πέραμα – Κεραυνός Αιγίου
Νίκη Αμαρουσίου – Νήαρ Ηστ
Κρανίδι – Ζάκυνθος
Ακάδημος - Χαλάνδρι
Προμηθέας Χαλανδρίου – Ένωση Ιλίου
Έσπερος ΑΟΠΑ – Πεντέλη
Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου – Μανδραϊκός
Μοιραστείτε το!

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Μόλις εγκριθεί το σχόλιο σας θα δημοσιευτεί...
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια προσβλητικά,
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια απο τους γνωστούς - άγνωστους που προσπαθούν να "μειώσουν" την εικόνα της σελίδας μας...

Digital Clock + Date

Αρχειοθήκη ιστολογίου