Τετάρτη, 15 Οκτωβρίου 2014

ΚΕΔ/ΕΟΚ: Οι διαιτητές της Γ' Εθνικής (2η αγωνιστική)

Οι διαιτητές και κομισάριοι των αναμετρήσεων της 2ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών είναι:

Κυριακή 19 Οκτωβρίου

1ος Όμιλος

Παναγούλας 13.00 Ζάκυνθος-Κεραυνός Αιγίου Καρακάσης-Σοφιανόπουλος (Πίγκας)

Ν.Περκίζας 17.00 Χαλάνδρι-Ερμής Περάματος Τσαχάκης-Κονταράτος (Φαλούκας)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Κρανίδι Νικηφορίδης-Χατζημάρκος (Παπαδόπουλος Κ)

Ν.Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Ακάδημος Καραλής-Κουτσοδήμος (Δημητριάδης)

1ο ΚΓ Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Προμηθέας Χαλ. Μαραμής-Αναστασίου (Νάκος)

2ο Λ. Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Έσπερος Μακρής-Κυριακόπουλος (Μπουρνάς)

Νήαρ Ηστ (κθ) 17.00 Νήαρ Ηστ-Απόλλων Αρχ. Κορ. Τζαμάκου-Ζιώγας (Πετράκης)

2ος Όμιλος

Αιγάλεω 17.00 Αιγάλεω-Κορωπί Καλογερόπουλος Φ-Φασόλης (Παππάς)

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις-Σπόρτιγκ Χρηστίδης Π-Πλιάκας (Τσάμης)

Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Ιωνικός ΝΦ Κωνσταντινίδου-Κανελλόπουλος (Μαχαιριανάκης)

Ν.Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν.Σμ.-Ηρόδοτος Μαντήλας-Τσακαλογιάννης (Αλετράς)

Β’ Πεύκης 16.00 Πεύκη-Αρχάγγελος Λουκαράκης-Κρεσταινίτης (Παπαδόπουλος Στ)

Θήβας 17.00 Κάδμος-Διαγόρας Δρυοπ. Βαλούρδος-Μπανασάκης (Χρήστου)

Μ.Μερκούρη 17.00 Ακαδημία-Κρόνος Αγ. Δημ. Ντάνος-Ρίζος (Γιαννακουδάκης)

3ος Όμιλος

Καρδίτσας 18.00 Καρδίτσα-Πρωτέας Γρ. Νάκας-Ζέρβας (Μανάσης)

Αλκαζάρ 18.00 Λάρισα 1964-Μελίκη Κοϊμτζόγλου-Γρέκος (Αγορογιάννης)

Ν.Ιωνίας Μ. 17.00 Νίκη Βόλου-Βόνιτσα Πετανίδου-Αγραφιώτης (Μόρφη Γ)

Βόντισας 17.00 Αίολος Αστακού-Μεταμόρφωση Β. Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Αθανασίου)

ΔΑΚ Έδεσσας 18.00 Πανεδεσσαϊκός-Σιάτιστα Τζιβελεκίδου-Μαραθιώτης (Μελανίδης)

ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Καστοριά Δημόπουλος-Καρπάνος (Παπαδόπουλος Γ)

ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Ηρακλής Κοζ.-Διόσκουροι Κοζ. Τζίμα-Τζιοπάνος (Βόντζας)

4ος Όμιλος

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σ.-Ευκαρπία Κατρακάρης-Μπακάλης (Τατούδης)

Ν.Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Μακεδονικός Παπαγερίδης-Ρούκας (Γιαβρής)

ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος-Μαντουλίδης Δαμίγος-Μανιός (Μήτσιου)

Δήγα Δράμας 18.00 Τιτάνες Δράμας-Νεάπολη Ντούρας-Μισυρλής (Λαμπρίδης)

ΕΑΚ Σταυρούπολης 18.00 Σταυρούπολη-Ιωνικός Ιωνίας Τσοκόλης-Μπίκης (Βορεάδης)

Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Ελευθερούπολη Τσιαπλής-Μελανίδης (Μπαγκλατζής)
Μοιραστείτε το!

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Μόλις εγκριθεί το σχόλιο σας θα δημοσιευτεί...
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια προσβλητικά,
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια απο τους γνωστούς - άγνωστους που προσπαθούν να "μειώσουν" την εικόνα της σελίδας μας...

Digital Clock + Date

Αρχειοθήκη ιστολογίου