Κυριακή, 21 Δεκεμβρίου 2014

Γ' Εθνική (2ος Όμιλος Νότου): Τα αποτελέσματα της 11ης Αγωνιστικής



Τα αποτελέσματα:

Κορωπί – Ηρόδοτος 83-62
Σπόρτιγκ – Ιωνικός Ν.Φ. 85-68
Ακαδημία Ρεθύμνου – Πεύκη 65-70
Αιγάλεω – Αρχάγγελος 79-81
Πόλις Καλλιθέας – Διαγόρας Δρυοπιδέων 66-45
Εργοτέλης – Κρόνος Αγίου Δημητρίου 80-70
Ικαρος Νέας Σμύρνης – Κάδμος 82-63


Τα φύλλα αγώνα:

ΚΟΡΩΠΙ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 83-62
Δεκάλεπτα
: 23-11, 41-25, 63-44, 83-62
Διαιτητές: Καρακάσης - Τσακαλογιάννης
Κορωπί (Κονδύλης): Ντάσης, Μελάς 12 (2), Κούσουλας 16 (2), Κούργιας 2, Υφαντής 20 (2), Τύρλας 7, Κερασοβίτης 15 (2), Τριπολιτσιώτης, Τσουμπρής, Παπαδόπουλος, Αγαδάκος 11, Νικολού
Ηρόδοτος (Δημητριάδης): Τσαμπής 5 (1), Σταθάκης 2, Μαϊστρέλης 6 (1), Χρύσης 21, Καρλάφτης 4, Γρυλλής 5 (1), Παρδακάς 6, Μητρόπαπας 4, Βαρναβάς 2, Χωματάς, Μαυρόπουλος 7 (1), Χαράτσης


ΕΡΓΟΤEΛΗΣ – ΚΡOΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 80-70
Δεκάλεπτα: 22-17, 47-39, 65-56, 80-70
Διαιτητές: Αναστόπουλος – Κυρικόπουλος
Εργοτέλης (Μακράκης): Γεωργούτσος 11, Καρακωνσταντάκης 6, Χασάπης, Ξενάκης 12 (1), Χαρωνίτης, Σακελλαράκης 16 (1), Σκαρλάτος 7 (1), Βασιλειάδης 2, Αρναουτάκης 6, Κομψέλης, Καραλής 20 (2).
Κρόνος Αγίου Δημητρίου (Σαββάτης): Νικαντζάμ 2, Στραγανιώτη 4, Ξιούρας 7 (1), Μπάλας 3, Δορκοφύκης 4, Αντωνόπουλος 11 (3), Φρουσκλιάς 25 (2), Χαλβατζής 4, Γιαννόπουλος 8 (1), Ανδρεάτος 2, Τσιλαγάς.


ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ 79-81Δεκάλεπτα: 17-23, 42-45, 63-61, 79-81
Διαιτητές: Καρακάσης – Τσακαλογιάννης
Αιγάλεω (Δρουμπούκης): Μένος, Κωνσταντινίδης, Χανιώτης Α. 6 (2), Καράβολας 31 (1), Χανιώτης Δ. 10 (2), Μιλεντίγιεβιτς 18 (4), Αποσκίτης 10 (2), Βαλυράκης, Λοΐζος 4.
Αρχάγγελος (Θωμίδης): Κουιμτζίδης, Μητσού, Παπανικολάου, Βλαχοδήμος 14 (2), Ματσαμάς 8 (2), Ντέντα 7, Αγγελόπουλος 14, Σκορδάλης 22 (5), Κούρος 9, Εκινέ 7.


ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ  66-45
Δεκάλεπτα: 16-6, 37-11, 48-35, 66-45
Διαιτητές: Τσαρούχα-Καλογερόπουλος
Πόλις Καλλιθέας (Κακαλιάς): Μπογδανίδης 3 (1), Καβελάρης, Κόκκινος 12, Καρλάφτης 8 (2), Κωνσταντώνης 8 (1), Βελιζιώτης 12 (2), Κασπαριάν 6, Λάβαρης 2, Λαφτσής 1, Τσεμπελής 2, Μακρόπουλος 12, Καβακάκης.
Διαγόρας Δρυοπιδέων (Παπαδόπουλος): Ντόκος 2, Μονέος 4, Κουμπούρας 9 (2), Μακρής 8 (1), Ζούκας 5, Μαυροειδάκος 5, Μουζακιώτης, Κορρές 7, Περγαντής, Παπαϊωάνου, Ντιφαντής 5


ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΚΑΔΜΟΣ 82-63
Δεκάλεπτα: 30-19, 37-33, 62-53, 82-63
Διαιτητές: Μπούσιας – Καρπάνος
Ικαρος Νέας Σμύρνης (Μακρυδήμας): Μπουραζάνης 2, Φαλέκας 14 (1), Καμπούρης, Βλασσόπουλος, Βούζας 3 (1), Ντεφούδης 10, Συριστρατίδης 21 (2), Βουρλίτης 11 (1), Μπελίτσης 14 (2), Δαρμογιάννης 4, Ιορδάνου, Δρίβας 3 (1).
Κάδμος (Αναστασίου): Παπαδάκης 1, Χαράτσης Π. 3, Νικολάου, Κατσούλας 6, Χαράτσης Γ. 14, Σαμουρέλης 9, Δρακάκης 6, Σταμάτης, Κουμπές 1, Τομαράς 11 (1), Γκρινιάρης 6, Μητρόπουλος 5.


Η βαθμολογία:

1. Κρόνος Αγίου Δημητρίου 21 (10-1)
2. Κορωπί 20 (9-2)
3. Σπόρτιγκ 19 (8-3)
4. Πόλις Καλλιθέας 19 (8-3)
5. Ίκαρος Νέας Σμύρνης 18 (7-4)
6. Αρχάγγελος 17 (6-5)
7. Εργοτέλης 17 (6-5)
8. Κάδμος 16 (5-6)
9. Ηρόδοτος 16 (5-6)
10. Διαγόρας Δρυοπιδέων 15 (4-7)
11. Αιγάλεω 14 (3-8)
12. Ακαδημία Ρεθύμνου 14 (3-8)
13. Πεύκη 14 (3-8)
14. Ιωνικός ΝΦ 11 (0-11)


Μοιραστείτε το!

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Μόλις εγκριθεί το σχόλιο σας θα δημοσιευτεί...
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια προσβλητικά,
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια απο τους γνωστούς - άγνωστους που προσπαθούν να "μειώσουν" την εικόνα της σελίδας μας...

Digital Clock + Date

Αρχειοθήκη ιστολογίου