Πέμπτη, 10 Δεκεμβρίου 2015

Γ Εθνική:Οι διαιτητές της 10ης αγωνιστικής


Οι διαιτητές και κομισάριοι της 10ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 13 Δεκεμβρίου

1ος Όμιλος


Ακράτας 17.00 Ακράτα-Οίαξ Ναυπλίου Σιώκας-Γιακείμη (Παπαδόπουλος Γ)

Εθν.Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Απόλλων Ν. Σμύρνης Αναγνώστου-Λύρας (Τζουβάρας)

Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρικούπης-ΚΑΟΚ Καρπάνος-Μακρόπουλος (Κοκορδάτος)

Σχολικό ΝΦ 15.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Κεραυνός Αιγίου Μπανασάκης-Καρανικόλα (Δημητριάδης)

Σπάρτης 17.00 Σπαρτιατικός-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Κοτσίμπος-Μαρίγλη (Πολιτόπουλος)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Ίκαρος Κ. Στρέμπας-Καρακωνσταντόπουλος (Μίχας)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Μανδραϊκός Μαντήλας-Σταθόπουλος (Κωστής)

2ος Όμιλος

Κω 17.00 Ιπποκράτης-Τρίτων Αποστολίδης-Τσολάκος

ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Ν.-Ηρόδοτος Φάκαρος-Ροδίτης (Ζερδεβάς)

Θήβας 17.00 Κάδμος-Άρης Πετρούπολης Κανελλόπουλος-Ασημακάκη (Βασιλείου

Κοντόπευκου 14.45 ΚΑΠ-Πανναξιακός Χαλαμπαλάκης-Κώτσου (Σταματόπουλος)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Σπόρτιγκ Παργιανόπουλος-Τσουμαχίδης (Τσιργούλας)

Βούλας 17.00 Πρωτέας Βούλας-Κύδων Δημόπουλος-Κιουλαφάς (Ευστρατίου)

Ιλισίων 17.00 Ηλυσιακός-Μαρούσι Καλογερόπουλος Φ.-Τσαχάρκης (Πετρίδης)

3ος Όμιλος

Αγιάς 17.00 Ερμής Αγιάς-Πρωτέας Γρ. Τσιρτσιμάλης-Κοϊμτζόγλου (Μπεκιάρης)

ΔΑΚ Πτολεμαϊδας 17.00 Πτολεμαϊδα-Καρδίτσα Κουκουλεκίδης-Εμμανουήλ (Πλεξίδας)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι Κοζ.-Ιωάννινα Γερακίνης-Λελούδας (Κηπουρίδης)

ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Αριστοτέλης Φλ. Ξέρας-Καρακώστας (Τσιομπάνος Γ)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Εύαθλος Πολ. Κατωτικίδης-Παπανικολάου Γ (Παπαδόπουλος Ν)

4ος Όμιλος

Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Ασπίς Ξ. Παπαγερίδης-Ντούρας (Λιρίδης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Αρετσού Καλ.-Χαλκηδόνα Δαμίγος-Αγραφιώτης Γ. (Φωτιάδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ Κομοτηνής-Ορφέας Ν. Σκοπού Γαζέτας-Πετανίδου (Γκουρτζελίδης)

ΒΑΟ 18.00 ΒΑΟ-ΧΑΝΘ Σιταρίδης-Τσοκόλης (Λαδόπουλος)

Γέφυρας 18.00 Γέφυρα-Αγ. Βαρβάρα Μελανίδης-Κοντογιάννης (Παραλικίδης)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Ίκαροι Σ. Ελευθεριάδης-Εκίζογλου (Μήτσιου)

Πολυγυρου 18.00 ΑΟ Γαλάτιστας-ΓΑΣ Κομοτηνή Φουτζήλας-Δημάδης (Σακελαρίου)
Μοιραστείτε το!

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Μόλις εγκριθεί το σχόλιο σας θα δημοσιευτεί...
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια προσβλητικά,
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια απο τους γνωστούς - άγνωστους που προσπαθούν να "μειώσουν" την εικόνα της σελίδας μας...

Digital Clock + Date

Αρχειοθήκη ιστολογίου