Δευτέρα, 14 Δεκεμβρίου 2015

Γ' ΕΘΝΙΚΗ: Όλα τα αποτελέσματα

Μόνο στον Βορρά εξακολουθούν να υπάρχουν αήττητες ομάδες στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής. Παρότι τελευταία, η Πτολεμαΐδα αποδείχτηκε σκληρό καρύδι και λύγισε από την πρωτοπόρο του 1ου ομίλου Βορρά, Καρδίτσα, με τη συμβολή της παράτασης.
Στον 2ο όμιλο Βορρά ο Κ.Σ. Γέφυρας συνέχισε την εκπληκτική του πορεία. Μετά από τους διαδοχικούς θριάμβους στα ντέρμπι, αυτή τη φορά είχε πιο εύκολο έργο. Δε συνάντησε το παραμικρό πρόβλημα απέναντι στην Αγία Βαρβάρα και η... δέκατη νικητήρια σέλφι είναι γεγονός για τον κόουτς Τουλούμη και τους παίκτες του.
Στον 1ο όμιλο Νότου, ο Απόλλωνας πήρε το ντέρμπι με τον Πόλις, ενώ ο Σπαρτιατικός κατέκτησε τη νίκη-οξυγόνο απέναντι στη Νέα Ιωνία. Μεγάλο διπλό για τον Κεραυνό Αιγίου κόντρα στη ΦΕΑ, ενώ ο Χαρίλαος Τρικούπης σημείωσε την υπέρβαση στη δυνατή του έδρα απέναντι στον ΚΑΟΚ!
Τέλος, στο 2ο όμιλο Νότου, ο Πρωτέας Βούλας έκανε περίπατο κόντρα στον Κύδωνα Χανίων και ο Ιπποκράτης Κω παρέμεινε στη δεύτερη θέση, κατακτώντας το ροζ φύλλο στο ντέρμπι με τον ισχυρό Τρίτωνα!

1oς Νότου
Το πρόγραμμα της 10ης αγωνιστικής:
ΦΕΑ Ν.Φ./Ν.Χ.-Κεραυνός Αιγίου 68-84
Ακράτα-Οίαξ Ναυπλίου 55-53
Πόλις Καλλιθέας-Απόλλων Ν. Σμύρνης 74-78
Χαρίλαος Τρικούπης-ΚΑΟΚ 69-55
Σπαρτιατικός-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας 69-60
Πεντέλη-Ίκαρος Κ. 82-73
Γλαύκος-Μανδραϊκός 69-83
Πεντέλη-Ικαρος Κ. 82-73
Διαιτητές:Στρέμπας-Καρακωνσταντόπουλος
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ (Χαρτοματσιδης) Σταθακης,Μαντζιος,Γρατσιατος 3,Λιτσο19(5),Αποστολοπουλος 11(1),Καρτσωνακης 3(1),Κωνσταντακος , Καλογεροπουλος 2,Μπιγγος 9(1),Καραβασανης17(2),Μουστοπουλος 18.
ΙΚΑΡΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(Μισιακος) Ιορδανογλου 6,Ντουζιδης 7(1), Κουρεπης, Οικονομου 13,Παπαπετρου 13(2),Φωτιου25(1),Χαικαλης 2,Τσατας,Αρχιμανδριτης 17,Αντωνοπουλος
ΦΕΑ – Κεραυνός Αιγίου 68-84
Διαιτητές: Mπανασάκης-Καρανικόλα
Δεκάλεπτα: 16-27, 35-48, 54-70, 68-84.
ΦΕΑ (Κοσμίδης): Τσίτος, Ρομόσιος 6, Στεφανής 10 (2), Βλασσόπουλος 13 (1), Γόντικας 15 (1), Νίκολι 3 (1), Μπούσι 10 (3), Μπασέας, Διαμαντόπουλος 7, Νιφόρας 4.
Κεραυνός Αιγίου (Λεονάρδος): Μοσχοβάκης 19 (2), Νταβαντζής, Ταπεινός, Τριανταφυλλόπουλος, Βασιλειάδης, Κεφαλάς 25 (1), Τρυφωνόπουλος 3 (1), Σουφλιάς 11 (1), Σκόνδρας 3, Θωμάς, Δ. Λυμπέρης 17 (3), Β. Λυμπέρης 6.
Χαρίλαος Τρικούπης – ΚΑΟΚ 69-55
Διαιτητές: Καρπάνος – Μακρόπουλος.
Δεκάλεπτα:12-17 34-33 52-43 69-55.
Χαρίλαος Τρικούπης (Ζωντός): Ιωάννου 9 (2,) Βουρνάς, Ζαμπέτης, Σταμούλης, Καρέτσος, Μουράτογλου 11, Σταυρόπουλος 9(1), Δημητρόπουλος, Γεωργιάδης 22 (1), Παπαγεωργίου, Μπαλτάς, Ψάλτου 16 (1).
ΚΑΟΚ (Μανωλιτσάκης): Αναγνωστόπουλος 4, Πάππος 7 (1), Κατσαμάκης 5, Τσακιρίδης 4, Πράτης, Μακρής 2, Δανιήλ 19 (4), Σταυρόπουλος 10 (2), Σταυριανόπουλος 2, Γιαννουλάκος 2.
Πόλις Καλλιθέας-Απόλλων Σμύρνης 74-78
Διαιτητές: Aναγνώστου-Λύρας
Δεκάλεπτα: 19-19, 35-41, 56-52, 74-78
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σίμος): Μπογδανίδης 9 (3), Κόκκινος 18, Βαθρακοκοίλης 17 (2), Λυγγερίδης 8 (1), Βελιζιώτης 10, Κασπαριάν 5, Λάβαρης 3 (1), Κακαριάς, Κωνσταντίνου 2, Μανίκας 2.
ΑΠΟΛΛΩΝ (Χατζής): Κοντούδης 12 (4), Γκινούτσης, Πετρόπουλος 14 (1), Νιώτης, Σιώμος, Αρναουτάκης 5 (1), Παπουτσής, Αθανασάκης 8, Πάντσιος 12 (3), Θυμνιός 24, Τσελέμπης 2, Τάσιος 1.

Η βαθμολογία:
1. Απόλλων Σμύρνης 18 (8-2)
2. Πόλις Καλλιθέας 17 (7-3)
3. ΚΑΟΚ 17 (7-3)
4. Ακράτα 17 (7-3)
5. Μανδραϊκός 17 (7-3)
6. Πεντέλη 16 (6-4)
7. Κεραυνός Αιγίου 16 (6-4)
8. Χαρίλαος Τρικούπης 15 (5-5)
9. Γλαύκος 14 (4-6)
10. Ίκαρος Καλλιθέας 13 (3-7)
11. Νέα Ιωνία 13 (3-7)
12. ΦΕΑ Ν.Φ./Ν.Χ. 13 (3-7)
13. Σπαρτιατικός 12 (2-8)
14. Οίαξ Ναυπλίου 11 (1-9)
Επόμενη αγωνιστική (11η, 20/12)
Οίαξ Ναυπλίου-Πόλις Καλλιθέας
Απόλλων Σμύρνης-Χαρίλαος Τρικούπης
ΚΑΟΚ-Γλαύκος
Κεραυνός Αιγίου-Ακράτα
ΕΣΚΔ Ν.Ιωνίας-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ
Ικαρος Καλλιθέας-Σπαρτιατικός
Μανδραϊκός-Πεντέλη

2ος Νότου
Τα αποτελέσματα της 10ης αγωνιστικής:
Ιπποκράτης Κω-Τρίτων 70-61
Άρης Νικαίας-Ηρόδοτος 83-66
Κάδμος-Άρης Πετρούπολης 71-74
Αγία Παρασκευή-Πανναξιακός 91-49
Έσπερος Λαμίας-Σπόρτιγκ 77-55
Πρωτέας Βούλας-Κύδων 70-45
Ηλυσιακός-Μαρούσι 51-79
Η βαθμολογία (Σε 10 αγώνες):
1. Πρωτέας Βούλας 19 (9-1)
2. Ιπποκράτης Κω 18 (8-2)
3. Τρίτων 17 (7-3)
4. Μαρούσι 17 (7-3)
5. Αγία Παρασκευή 17 (7-3)
6. Πανναξιακός 16 (6-4)
7. Κάδμος 16 (6-4)
8. Άρης Νικαίας 15 (5-5)
9. Άρης Πετρούπολης 15 (5-5)
10. Κύδων 13 (3-7)
11. Έσπερος Λαμίας 12 (2-8)
12. Ηλυσιακός 12 (2-8)
13. Σπόρτιγκ 12 (2-8)
14. Ηρόδοτος 11 (1-9)
Επόμενη αγωνιστική (11η, 20/12):
Τρίτων-Άρης Νικαίας
Ηρόδοτος-Κάδμος
Άρης Πετρούπολης-Ηλυσιακός
Πανναξιακός-Ιπποκράτης Κω
Σπόρτιγκ-Αγία Παρασκευή
Κύδων-Έσπερος Λαμίας
Μαρούσι-Πρωτέας Βούλας
Iπποκράτης Κω-Τρίτων 70-61
Διαιτητές: Αποστολίδης, Τσολάκος.
Δεκάλεπτα: 26-12, 38-25, 50-42, 70-61.
Ιπποκράτης Κω (Κανενόπουλος): Κουκουράβας, Ασημακόπουλος 29 (2), Χαρίσης 15 , Ψάλτου, Μελεούνης, Γκοράτσας 6 (1), Τσιλιγκίρης, Δημητρίεβιτς, Γιαννούλης, Χρήστου, Σκούφης 3 (1), Τσατάλας 15 (1).
Τρίτων (Μιχελάκος): Κυριακόπουλος 6, Σμυρλής, Χούσος, Κουρής 20 (2), Ζαχαρίας, Ζακυνθινός 10, Παπαργυρόπουλος 9, Ανδρεόπουλος 8, Βερτούδος 2, Κουκουνιάς 5.
Ηλυσιακός-Μαρούσι 51-79
Διαιτητές: Καλογερόπουλος, Τσαχάκης.
Δεκάλεπτα: 16-18, 27-42, 35-67, 51-79.
Ηλυσιακός (Γιαννάκης): Παντελάκης, Άρχος 5 (1), Χατζηδέρογλου 7, Γκόλιας 3 (1), Λιγνός 3, Παπαφωτίου, Μαλτέζος 12, Καννελόπουλος 14, Πελίγκος 3, Θόδως 2, Ολύμπιος 2.
Μαρούσι (Κεραμιδάς): Ξυδάς 7, Στασινός 11 (3), Πολυχρονόπουλος 2, Μπαλαμπάνης 2, Ραλλάτος 4, Μπαλάφας 8 (1), Σκιαθίτης 5 (1), Γεωργίου 2, Κανέλης 11 (2), Σουρλής 15 (4), Καπετάνιος 7, Παπαδημητρίου 6.
Πρωτέας Βούλας-Κύδων 70-45
Δεκάλεπτα: 17-14, 31-26, 54-37, 70-45.
Διαιτητές: Δημόπουλος, Κιουλάφας.
Πρωτέας Βούλας (Μανουσέλης): Κονδύλης 10 (2), Μόρτζης 6, Λάτσης 8, Παπάδης 5 (1), Εμμανουηλίδης 6, Αθηνιώτης 7 (1), Ζέφσκιλιτς 7, Βαρδαβάς 15, Καλογεριάς, Χάνιας 4, Πεφάνης, Ορλάντο 2.
Κύδων (Σδράκας): Βλαχάκης 4, Υφαντόπουλος, Αλεξίου 9 (1), Ζανιδάκης, Τσαμπάς, Τσαρουχάς 15 (3), Μπερτίδης, Μπαγάκης 11 (2), Κολαρετάκης, Αδοντάκης 5, Λιονάκης 1, Κοντογιάννης.
Κάδμος-Άρης Πετρούπολης 71-74
Διαιτητές: Kανελλόπουλος, Ασημάκη.
Δεκάλεπτα: 21-26,41-46,60-62, 71-74.
Κάδμος (Αναστασίου): Στεφάνου, Πανταζής 10, Παπαδάκης 2, Γκρινιάρης 16(2), Τσιριμώκος 19 (3), Χαρατσής 12(1), Τσαπρούνης 8, Κουμπές 4, Γιάννου, Δρακάκης 2, Μητρόπουλος 2.
Άρης Πετρούπολης (Κακαλιάς): Βενιτουράκης 12(4), Ηλιόπουλος , Χρονόπουλος 18(1), Μπαζιώτης 13(3), Αρτεμάκης 2, Παπαγεωργόπουλος 6 , Βεντούρης 6(2), Μακρόπουλος 15, Μπινιάρης 2 , Παπαδόπουλος.
Αγία Παρασκευή-Πανναξιακός 91-49
Διαιτητές: Χαλαμπαλάκης, Κώτσου.
Δεκάλεπτα: 29-12, 59-28, 73-43, 91-49.
Αγία Παρασκευή (Ταυρόπουλος): Σκάνδαλος Χ. 8, Σκάνδαλος Γ. 15 (1), Αριστοτέλους 1, Καρακατσάνης 4 (1), Γρίβας 19 (5), Σβαρνάς, Γρύλλης 11 (2), Παπουλίδης 10, Σκούταρης 14 (4), Παπαγιαννακόπουλος 2, Ψωμαδέρης 5, Κούργιας 2.
Πανναξιακός (Δαμιανίδης): Πολίτης 11 (3), Καρβούνης 5 (1), Καλαβρός, Μαγιντόμπε, Καζακίδης, Καραγιάννης, Κυριακόπουλος 8 (2), Μάκαρης 2, Ακτύπης – Γουνές 9 (1), Χριστόδουλος 7, Μυλωνάς 3, Παγώνης 4.
Άρης Νικαίας-Ηρόδοτος 83-66
Διαιτητές: Φάκαρος, Ροδίτης.
Δεκάλεπτα: 20-17, 33-29, 58-43, 85-68.
Άρης Νικαίας (Ζερβουλάκος): Γεωργούτσος 21 (8 ασ.), Φωστέρης 14 (2 τρίπ., 8 ασ.), Αλτζαντζής, Ζήσης, Θεοδοσίου 16 (4), Πεταλάς, Γαλίτης, Κόλλιας 16 (16 ριμπ., 7 ασ.),Στογιάνοβιτς 10 (2),Τράμπαρης 8 (2), Κωνσταντόπουλος, Ρεντίφης.
Ηρόδοτος (Δημητριάδης): Δρόσος 4 (1), Μαϊστρέλης 3 (1), Βερτούδος 9 (1), Παναγιωτίδης 13, Καρλάφτης 3, Μίχος 18 (10 ριμπ.), Μητρόπαπας 12, Πυργιώτης 2, Χαρωνίτης 4.

1ος Βορρά
Τα αποτελέσματα της 10ης αγωνιστικής:
Ερμής Αγιάς – Πρωτέας Γρεβενών 90-73
Πτολεμαϊδα – ΑΣ Καρδίτσας 87-92 (78-78 κ.α.)
Διόσκουροι Κοζάνης – ΑΓΣ Ιωαννίνων 93-85
Αίας Ευόσμου – Αριστοτέλης Φλώρινας 91-65
Μακεδονικός – Εύαθλος 94-79
ΑΙΑΣ- ΕΥΟΣΜΟΥ- ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 91-65
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 24-20, 44-35, 69-48, 91-65
Διαιτητές: Ξέρας-Καρακώστας
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ(Χατζούλης): Αμούτζιας 21 (2), Καδής 11 (1), Μαυρίδης 19, Παπαδόπουλος, Σπύρας 2, Λύτας 10 (1), Δελίδης 10 (1), Σικαλίδης 5, Πεχλιβάνης 13 (2), Πούλιος.
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ. (Μαυρουδίου): Μαυρουδίου 2, Κέκελης, Βίτκας, Παπαδημητρίου 19 (1), Ρούζιος 12, Καραβατάκης, Παπαπαϊωακείμ 24, Συμεών 2, Ελευθερίου 6.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚ. 94-79
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 25-21, 42-42, 63-61, 94-79
Διαιτητές: Κατωτικίδης-Παπανικολάου Γ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Μύθου): Χαρτόπουλος 9 (1), Κοντσές Α. 17, Ντισλής 24 (4), Μιχαηλίδης 27 (3), Λυχριδάς, Κομμάτας 2, Χαλάτσης 3 (1), Παρχαρίδης 4, Μποβασιανός 8 (1), Κοντσές Β., Παπαγρηγορίου.
ΕΥΑΘΛΟΣ (Παπαδόπουλος): Παπαδόπουλος 8 (2), Γκαντίδης 2, Ημερίδης 32 (4), Πούλος 4, Σιώπκας 4, Κοτούλας, Ζεμπεκίδης 13 (3), Κηρύκος, Πολυχρονίδης 2, Τσελέκης, Σιδηρόπουλος 14, Βακιρλής.
ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 90-73
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 24-18, 49-31, 68-52, 90-73
Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης-Κοϊμτζόγλου
ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ (Γιασάρης): Μηλιώνης 5, Χαλκιάς 13 (3), Γούλας 9 (1), Περρωτής 26, Γκανέτσας 4, Ζεϊκος, Κόμματος 7, Δαουλάρης 18 (3), Καλεμτζάκης 8, Καμπούρης, Αργυρούλης, Ντεβές, Παπαζήσης.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ (Χασιώτης): Τσούκας 21 (2), Γιαννάκης 1, Κλωνάρας 3 (1), Κολοβός, Κιούρκας 20 (3), Μπόζιαρης 3 (1), Μαλιούρας 2, Γάτος 12, Συλλάκος, Ρίγκος 11 (1), Μπαρτζώκας.

Η βαθμολογία:
1.Καρδίτσα 18 (9-0)
2.Μακεδονικός 15 (6-3)
3.Αίας Ευόσμου 14 (5-4)
4.ΑΓΣΙ 14 (5-4)
5.Ερμής Αγιάς 13 (6-1)
6.Πρωτέας Γρεβενών 13 (5-3)
7.Διόσκουροι Κοζάνης 13 (5-3)
8.Εύαθλος 12 (3-6)
9.Σιάτιστα 11 (3-5)
10.Μελίκη 11 (3-5)
11.Αριστοτέλης Φλώρινας 10 (1-8)
12.Πτολεμαΐδα 8 (0-8)
Επόμενη αγωνιστική (11η, 20/12):
Πρωτέας Γρεβενών – Πτολεμαϊδα
ΑΣ Κραδίτσας – Μελίκη
Σιάτιστα – Ερμής Αγιάς
Αριστοτέλης Φλώρινας – Διόσκουροι Κοζάνης
Εύαθλος – Μακεδονικός

Τα αποτελέσματα της 10ης αγωνιστικής:
Ελευθερούπολη-Ασπίδα Ξάνθης 72-80
Αρετσού-Χαλκηδόνα Διακόπηκε
Α.Ε. Κομοτηνής-Ορφέας Νέου Σκοπού 79-51
ΒΑΟ-ΧΑΝΘ 74-89
Γέφυρα-Αγία Βαρβάρα 70-48
Ζέφυρος-Ίκαροι Σερρών 75-69
Γαλάτιστα-ΓΑΣ Κομοτηνής 65-69
Η βαθμολογία:
1. Γέφυρα 20 (10-0)
2. ΧΑΝΘ 18 (8-2)
3. Ασπίδα Ξάνθης 18 (8-2)
4. ΓΑΣ Κομοτηνής 17 (7-3)
5. Ζέφυρος 16 (6-4)
6. Ίκαροι Σερρών 16 (6-4)
7. Α.Ε. Κομοτηνής 16 (6-4)
8. Ορφέας Νέου Σκοπού 14 (4-6)
9. Γαλάτιστα 13 (3-7)
10. Αγία Βαρβάρα 13 (3-7)
11. Χαλκηδόνα 11 (4-5)
12. ΒΑΟ 11 (1-9)
13. Ελευθερούπολη 11 (1-9)
14. Αρετσού 11 (2-7)
Επόμενη αγωνιστική (11η, 20.12):
Ασπίδα Ξάνθης-Αρετσού
Χαλκηδόνα-Α.Ε. Κομοτηνής
Ορφέας Νέου Σκοπού-Γαλάτιστα
ΧΑΝΘ-Ελευθερούπολη
Αγία Βαρβάρα-ΒΑΟ
Ίκαροι Σερρών-Γέφυρα
ΓΑΣ Κομοτηνής-Ζέφυρος
Γέφυρα-Αγία Βαρβάρα 70-48
Διαιτητές: Μελανίδης, Κοντογιάννης.
Δεκάλεπτα: 20-4, 40-16, 57-32, 70-48.
Γέφυρα (Τουλούμης): Τουλούμης 15 (3), Δανάκης 13 (1), Τολιόπουλος 4, Μπάρκος 5 (1), Μυλωνίδης 21 (1), Τσακιρμπαλόγλου, Μπίσκας 10 (1), Κουλουμπής 2, Χαρισόπουλος, Ευσταθιάδης, Γεράκης, Αλμπάντης.
Αγία Βαρβάρα (Καμαράκης): Μαλαθούνης 3 (1), Μητρούλης 3 (1), Ράμμος, Αμπελακιώτης 5 (1), Σαμαράς, Αγανικόλας, Κουμλέλης 16, Χαριζάνης 6, Κάτσικας, Φασουλάς 12 (1), Μανάκας 3.
Ελευθερούπολη-Ασπίδα Ξάνθης 72-80
Διαιτητές: Παπαγερίδης, Ντούρας.
Δεκάλεπτα: 23-16, 42-40, 53-56, 72-80.
Ελευθερούπολη (Θεοδοσιάδης): Παπαζούδης 13 (3), Καρατσομπάνης 18 (1), Ρότσας 3 (1), Γκούμας 10 (1), Αδαμόπουλος 12, Δανίκας 6, Αμπεριάδης 2, Πανδής 8.
Ασπίδα Ξάνθης (Ιωαννίδης, Κωτάκης): Κουμπάνης, Δάτσης, Καραμπίνης, Κέλλης, Χατζημιχαηλίδης 14 (3), Παλλάκης 9, Κουτσογιάννης 10, Πετς 13 (1), Στεφανίδης 13 (1), Τσιώγκας 5 (1), Παπαδάκης 10, Γρούδος 6.
Γαλάτιστα-ΓΑΣ Κομοτηνής 65-69
Διαιτητές: Φουτζήλας, Δημάδης.
Δεκάλεπτα: 14-20, 30-33, 43-55, 65-69.
Γαλάτιστα (Καραμουσαλίδης): Ρίζος 6, Κουλαξής 8 (1), Γρηγορίου 15, Ματσούκης 2, Δάγκας 4, Γιαχανατζής 4(1), Ακριτίδης, Καρανώτας 10 (1), Τσακίρης, Πέτρουλας, Καραϊσκος 16 (3), Τσιόκανος.
ΓΑΣ Κομοτηνής (Βελή, Ντίνας): Καραμπέκης 21 (2), Μπεκρής 14 (4), Στασινόπουλος 2, Λεχούδης 5, Μαγκώνης 2, Χαλίλ 7, Καλαντζής 16 (3), Διαμαντίδης 2, Μπούντας, Μπιταντζής.
Ζέφυρος-Ίκαροι Σερρών 75-69
Διαιτητές: Ελευθεριάδης, Εκίζογλου.
Δεκάλεπτα: 17-11, 41-32, 53-56, 75-69.
Ζέφυρος (Κοντονάσιος): Φωτιάδης 13 (3), Μυλωνάς 10, Τσάμογλου, Ουρκέλογλου, Γκιζέλης 6 (2), Μήτσικας 14(1), Πατίκας 3 (1), Αποστολίδης, Μυστηλιάδης 17 (1), Λιούνης, Αλεξανδρίδης 6 (2), Κλουντζός 6.
Ίκαροι Σερρών (Ποργιόπουλος): Καλογεράτος 17 (3), Γεωργιανός 13 (1), Τράκας 10 (1), Παπαδόπουλος Γ. 5, Φραγκούλης, Θολιώτης 3, Κάτος, Γρίψιος 13 (3) Χορτομάρης, Γκούντζιος 8.
ΒΑΟ-ΧΑΝΘ 74-89
Διαιτητές: Σιταρίδης, Τσοκόλης.
Δεκάλεπτα: 23-30, 40-46, 54-64, 74-89.
ΒΑΟ (Κατσής): Παρασκευάς, Ριζόπουλος, Τζουβάρας 2, Λεπτοκαρίδης 15 (1), Γαλανίδης 21 (2), Παπαβασιλείου 15 (5), Ζησόπουλος, Τσίογκας, Γεωργιάδης 6, Γρηγοριάδης 15.
ΧΑΝΘ (Καραπιπερίδης): Βλάχος 5 (1), Παυλέας 7, Λεμονιάς, Σταματέλλος 5, Ελευθεριάδης 7, Ζιάκας 15 (3), Ερμείδης, Παπαδημητρίου, Παπαχρήστου 4, Δαβάνης 25 (2), Αγγελίδης 17, Μελίδης 4.
Μοιραστείτε το!

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Μόλις εγκριθεί το σχόλιο σας θα δημοσιευτεί...
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια προσβλητικά,
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια απο τους γνωστούς - άγνωστους που προσπαθούν να "μειώσουν" την εικόνα της σελίδας μας...

Digital Clock + Date

Αρχειοθήκη ιστολογίου