Πέμπτη, 21 Ιανουαρίου 2016

ΚΕΔ/ΕΟΚ: Οι διαιτητές της Γ' Εθνικής (14η Αγ)


Οι διαιτητές και κομισάριοι της 14ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:


1ος Όμιλος

Κυριακή 24 Ιανουαρίου

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-Οίαξ Ναυπλίου Κουτσοδήμος-Καρακωνσταντόπουλος (Τρίγκα)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Απόλλων Ν. Σμύρνης Ζιώγας-Ντίσιος (Πίγκας)

Α Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Χαρίλαος Τρικούπης Λογοθέτης-Καρπάνος (Κουλούρης)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Κ.-Πόλις Κ. Αποστολίδης-Παπαφωτίου (Μπουρνάς)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Ακράτα Λουκαράκης-Σταθόπουλος (Παππάς)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Μαγκαφάς-Ρίζος (Παπαδόπουλος Γ)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Σπαρτιατικός Μαρίγλη-Ροδίτης (Αλετράς)

2ος Όμιλος

Σάββατο 23 Ιανουαρίου

Δ. Περιστεράκης 15.00 Πανναξιακός-Ηρόδοτος Ραχιώτης-Δελαγραμμάτικας

ΔΑΚ Κλαδισού 15.30 Κύδων-Άρης Νίκαιας Δημόπουλος-Σοφιανόπουλος (Πετράκης)

Κυριακή 24 Ιανουαρίου

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Τρίτων Μπούκας-Μηλαπίδης (Παπαδόπουλος Σ)

Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Κάδμος Κρεσταινίτης-Τσακαλογιάννης (Πετράκης Μιχ)

Αμαρουσίου 15.00 Μαρούσι-Ιπποκράτης Καραβίτης-Χρηστίδης Ηλ. (Τζουβάρας)

Ιλισίων 17.00 Ηλυσιακός-ΚΑΠ Ζακεστίδης-Μαγκουνής (Κορασίδης)

Βούλας 17.00 Πρωτέας Βούλας-Έσπερος Λαμίας Κώτσου-Καρανικόλα (Ηπιώτης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 24 Ιανουαρίου

ΔΑΚ Σιάτιστας 17.00 Σιάτιστα-Καρδίτσα Αγραφιώτης Ι –Κουκουλεκίδης (Μερτζάνης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 16.00 Ιωάννινα-Μελίκη Κέτουλας-Δολγύρας (Τσιργούλας)

ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλ.-Πτολεμαϊδα Κοτογιάννης-Παπαθωμά (Πλεξίδας)

Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-Ερμής Αγιάς Κατωτικίδης-Παπανικολάου Γ (Ελευθεριάδης)

ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Διόσκουροι Κοζ. Παπαγερίδης-Ντούρας (Αστρεινίδης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 24 Ιανουαρίου

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Ασπίς Ξάνθης Γερακίνης-Ξέρας (Σακελαρίου)

ΧΑΝΘ 17.00 ΧΑΝΘ-Χαλκηδόνα Τσιρτσιμάλης-Λουλουδιάδης (Βορεάδης)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-ΜΓΣ Κομοτηνή Σιταρίδης-Κοϊμτζόγλου (Λιρίδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Αρετσού Καρακώστας-Παζόλης (Γιαβρής)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Ελευθερούπολη Μαραθιώτης-Πετανίδου (Γκουρτζελίδης)

Πολυγύρου 18.00 Γαλάτιστα-ΒΑΟ Ρούκας-Μπακάλης (Τοζακίδης)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Γέφυρα Τζιβελεκίδου-Παπαδόπουλος Χαρ. (Λαδένης)

Τετάρτη 27 Ιανουαρίου (εξ’ αναβολής)

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Ηρόδοτος Μαγκαφάς-Τσιμπούρης (Τεφτίκης)
Μοιραστείτε το!

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Μόλις εγκριθεί το σχόλιο σας θα δημοσιευτεί...
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια προσβλητικά,
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια απο τους γνωστούς - άγνωστους που προσπαθούν να "μειώσουν" την εικόνα της σελίδας μας...

Digital Clock + Date

Αρχειοθήκη ιστολογίου