Πέμπτη, 17 Μαρτίου 2016

Γ'ΕΘΝΙΚΗ: Οι διαιτητές της 21ης Αγ.


Οι διαιτητές και κομισάριοι της 21ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:


1ος Όμιλος

Κυριακή 20 Μαρτίου


Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Σπαρτιατικός Φασόλης-Σιδέρης (Τρίγκα)

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμ.-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Τεφτίκης-Καλογριάς (Ευστρατίου)

Μεσολογγίου 17.00 Χαρ. Τρικούπης-Ακράτα Διμπινούδης-Τσαχάκης (Κωστής)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-Πόλις Καλλιθέας Βαλούρδος-Μπανασάκης (Ζάρκος)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Πεντέλη Μαυρατζάς-Τσιμπούρης (Αθανασίου)

Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Γλαύκος Φάκαρος-Λουκαράκης (Γολεγού)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Κ.-Μανδραϊκός Τσάτσης-Ορφανός Ιορδ. (Μπουρνάς)

2ος Όμιλος

Σάββατο 19 Μαρτίου


Πετρούπολης 15.00 Άρης Πετρ.-Άρης Ν. Αντωνίου-Λύρας (Κουλούρης)

Κυριακή 20 Μαρτίου

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Έσπερος Λ. Μαρίγλη-Κατσαπρακάκης (Παπαδόπουλος Στ.)

Ν. Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος-ΚΑΠ Καραλής-Ρίζος (Ναλετάκης Ι)

Θήβας 17.00 Κάδμος-Ιπποκράτης Κάρδαρης-Μαγκουνής (Χριστοδούλου Γ)

Δ. Περιστεράκης 15.00 Πανναξιακός-Πρωτέας Βούλας Σοφιανόπουλος-Καρπάνος

Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Ηλυσιακός Κονταράτος-Καρακωνσταντόπουλος (Λημνιάτης)

ΔΑΚ Κλαδισού 16.00 Κύδων-Μαρούσι Σταθόπουλος-Κανελλόπουλος (Πετράκης Ν)

3ος Όμιλος

Κυριακή 20 Μαρτίου


ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Διόσκουροι Μελανίδης-Αγραφιώτης Γ (Πλεξίδας)

ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Ερμής Αγιάς Δημάδης –Παπανικολάου (Κοντόζης)

ΔΑΚ Σιάτιστας 17.00 Σιάτιστα-Αίας Ευόσμου Καρακώστας-Παπαθωμά (Βόντζας)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Ιωάννινα-Μακεδονικός Ξέρας-Κέτουλας (Στάθη)

ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης-Εύαθλος Πετανίδου-Τσούλης (Μπαταούλα)

4ος Όμιλος

Κυριακή 20 Μαρτίου


Ευμοίρου 18.00 Ασπίς Ξ.-Γέφυρα Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου (Σαλικίδης)

Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-ΒΑΟ Μαραθώτης-Εμμανουήλ (Βορεάδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ Κομοτηνή-Ελευθερούπολη Κουκουλεκίδης-Γρεκός (Γκουρτζελίδης)

Ν. Σκουπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Αρετσού Ρούκας-Κολοκυθάς (Γιαβρής)

ΧΑΝΘ 17.30 ΧΑΝΘ-Ζέφυρος 02 Δαμίγος-Παπαδόπουλος Χ (Σακελαρίου)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Γαλάτιστα Σιταρίδης-Γαζέτα (Λιρίδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σ.-ΓΑΣ Κομοτηνή Κατρακάρης-Μπακάλης (Αστρεινίδης)
Μοιραστείτε το!

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Μόλις εγκριθεί το σχόλιο σας θα δημοσιευτεί...
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια προσβλητικά,
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια απο τους γνωστούς - άγνωστους που προσπαθούν να "μειώσουν" την εικόνα της σελίδας μας...

Digital Clock + Date

Αρχειοθήκη ιστολογίου