Δευτέρα, 21 Νοεμβρίου 2016

Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής (1ος Βορρά)


Περίπατος για την Ελίμεια στην έδρα του Αιγινιακού.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής:
Πρωτέας Γρεβενών – Απόλλων Καλαμαριάς 67-70
Νικόπολη Πρεβέζης – Αριστοτέλης Φλώρινας 70-55
Ευκαρπία – ΓΣ Φαρσάλων 79-82
Διόσκουροι Κοζάνης – Βίκος Ζαγοροχώρια  72-38
Εύαθλος – Μελίκη   66-74
Αιγινιακός – Ελίμεια 49-72
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Τιτάνες Παλαμά 60-66
Τα φύλλα αγώνων:
ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ 72-38
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 18-13, 35-23, 59-27, 72-38
Διαιτητές: Δαμίγος-Τσιομπάνος Γεωρ.
ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ (Χωλόπουλος): Γκοβεδάρος 5 (1), Σισμάνης 12 (2), Σκορδάρης, Ντόβας 6 (2), Γκουτζιομήτρος 11 (1), Μαυρίδης 8, Ζολώτας 5 (1), Γκλιάνας 4, Μπαλτζής, Χαρακτσής, Καρανώτας Τ. 8, Καρανώτας Στ. 13 (1).
ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ (Πάνου): Μιχαήλ 4, Πανταζής 2, Κάκος, Βάτσιος, Αντωνίου 6, Τάσης, Εξαρχόπουλος 11 (1), Τζόβαρας 5 (1) Ζήκος, Λάμπρου 8, Γιωτάκης 2.
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 49-72
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 13-18, 23-42, 34-56, 49-72
Διαιτητές: Σιταρίδης-Βασιλόπουλος
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (Λοτζανιώτης): Κατσιάνος 9 (1), Μωυσίδης 6 (1), Παουλεάνου 3 (1), Αναστασιάδης 10 (2), Αργυρόπουλος 13 (2), Κιρκιντζώτης 2, Πεχλιβάνος 2, Κοντόπουλος 2, Τσούκας 2, Παρίσης, Καρκάρας, Παππάς.
ΕΛΙΜΕΙΑ (Καραγιαννίδης): Μαδήκας 2, Μαλούτας 16 (4), Δημόπουλος 2, Βλάχος 6, Τσαμπούρης 6, Πάπιστας , Κατσέλας, Τσιαούσης 8, Μαλλιούρας 8, Μακρής 17 (2), Νικολάου 7.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 67-70
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 19-18, 32-28, 45-48, 67-70
Διαιτητές: Κέτουλας-Δολγύρας
ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ(Χασιώτης): Ζήμπρας, Κλωνάρας Αλ. 5 (1), Μπαρτζώκας 3 (1), Ρίγκος 12 (1), Κλωνάρας Ν. 15, Συλλάκος 6, Κιούρκας 10 (1), Μπόζιαρης 7, Τζήμου 9 (1)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ(Γεωργιάδης): Αποστόλου 9, Γαϊτανίδης 5, Σουλούγκας 2, Χατζημιχαϊλίδης 3 (1), Αναστασίου 10 (1), Μωυσίδης 2, Στυλιανίδης 11 (2), Δοξάκης 13 (1), Χατζίδης 15.
ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 70-55
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 10-9, 30-27, 47-43, 70-55
Διαιτητές: Κανελλόπουλος-Γεράνιος
ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Παπίρης): Βαγενάς 6, Αργυρός 3, Κιτσαντάς 3, Τσιτσώνης 12 (1), Πολίτης 13, Παπαμιχαήλ 5, Μενιουδάκης, Νίκας 4, Μακρόπουλος 16, Παπαδημητρίου, Μπάλλας 8.
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ (Μαυρουδίου): Τούζος 15 (5), Νικολαϊδης, Γκατζόπουλος, Κέκελης 2, Τέρπος 8, Μήλιος 2, Σκαρλάτος 2, Βίτκας 8, Δάμου, Καραβατάκης, Βασιλείου 6, Γυμνόπουλος 12 (1).
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 79-82
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 19-26, 36-57, 58-66, 79-82
Διαιτητές: Ρούκας-Μπακάλης
ΕΥΚΑΡΠΙΑ (Γκένογλου): Ψευτόγκας, Πούλιος, Κολότσιος 13 (1), Θεοδωρόπουλος, Κοσμίδης 7, Μπάρκος, Γαϊτάνης 8 (2), Χολέβας 11, Βενετίδης 2, Απιδόπουλος 10 (2), Ουλουσίδης 14 (2), Γκαβέζος 14 (4).
ΦΑΡΣΑΛΑ (Αλεξίου): Παπακώστας 29 (1), Ντίνος 3 (1), Τσιλούλης, Ιλτσόγλου, Αναγνωστόπουλος Χ. 5 (1), Ντόνας, Μάρκος, Αναγνωστόπουλος Γ. 21 (4), Μακρής 6 (2), Ψύρρας 3 (1), Φούντας 6 (2), Κούργιας 9.
ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 66-74
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 15-19, 26-32, 41-50, 66-74
Διαιτητές: Κατωτικίδης-Παπανικολάου Γ.
ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ (Παπαδόπουλος): Παπαδόπουλος, Ημερίδης 39 (3), Βαρβούτας 2, Ζεμπεκίδης, Κυρήκος 2, Χατζόπουλος 3, Βλέτσης 2, Γιαμπατζίδης, Τσελέκης 6, Σιδηρόπουλος 8, Βακιρλής, Κούτουλας 4.
ΜΕΛΙΚΗ (Ασλανίδης): Λιόλιος 20 (1), Κοτσαμπασόπουλος, Δημητριάδης 20 (4), Γιαννόπουλος, Τζαφέρης Χρ., Στάκταρης, Παπαδόπουλος 3, Σαζακλίδης 6, Κυριακού, Παραπούρας 21 (3), Παπαρόσης, Ρογκότης 4.
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 60-66
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 16-19, 31-44, 48-54, 60-66
Διαιτητές: Αγραφιώτης Ι.- Λουλουδιάδης
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (Τσουκανέλης): Γεωργίου, Καρασίμος, Μπαρτζώκας 13, Καννής, Τζίμας 2, Μουζακίτης 15(3), Μάντζιος 8, Μάκης, Πάτρας 12, Θώδης, Φίλιος, Αυγερινός 10(1)
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ (Φόρος): Μπιζιώτης, Πανάρας 21(4), Αργύρης 3(1),Γεωργατζάς 13(2), Παπαϊωάννου 9(1), Δερμιτζάκης 8, Αρχοντής, Φαλιάκης, Μούμογλου 1, Χατζής 4, Αποστολάκης 7.
Η Βαθμολογία:
1. ΓΣ Φαρσάλων 11 (5-1)
2. Νικόπολη Πρεβέζης 11 (5-1)
3. ΓΣ Ελίμειας 11 (5-1)
4. Τιτάνες Παλαμά 11 (5-1)
5. ΑΓΣ Ιωαννίνων  10 (4-2)
6. Διόσκουροι Κοζάνης 10 (4-2)
7. ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς 9 (3-3)
8. Πρωτέας Γρεβενών 9 (3-3)
9. ΓΑΣ Μελίκη 9 (3-3)
10. ΑΟΚ Αιγινιακός 8 (2-4)
11. ΠΣ Ευκαρπίας 7 (1-5)
12. Βίκος Ζαγοροχώρια 7 (1-5)
13. Εύαθλος 7 (1-5)
14. Αριστοτέλης Φλώρινας 6 (0-6)
Επόμενη αγωνιστική (7η, 27/11):
Απόλλων Καλαμαριάς – Νικόπολη Πρεβέζης
Αριστοτέλης Φλώρινας – Ευκαρπία
Φάρσαλα – Διόσκουροι Κοζάνης
Βίκος Ζαγοροχώρια – Εύαθλος
Μελίκη – ΑΓΣ Ιωαννίων
Ελίμεια – Πρωτέας Γρεβενών
Τιτάνες Παλαμά – Αιγινιακός
Μοιραστείτε το!

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Μόλις εγκριθεί το σχόλιο σας θα δημοσιευτεί...
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια προσβλητικά,
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια απο τους γνωστούς - άγνωστους που προσπαθούν να "μειώσουν" την εικόνα της σελίδας μας...

Digital Clock + Date

Αρχειοθήκη ιστολογίου