Πέμπτη, 1 Δεκεμβρίου 2016

Γ' Εθνική: Οι διατητές της αγωνιστικής



Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι: 

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου

1ος Όμιλος

ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 Κόρινθος-Ένωση Ιλίου Ξάνθος-Μαγκαφάς (Ζάρκος)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Ερμιόνη Καρπάνος-Καββαδάς (Πολιτόπουλος)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Ακράτα Σπυρόπουλος-Σκαλτσής (Κωστής)

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Πεύκη Τσάτσης-Λαζαρίδης (Παπαγιαννόπουλος)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ίκαρος Καλλιθέας Ρίζος-Ντάνος (Μάρκου)

Παν. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Έσπερος Μαντήλας-Ζιώγας (Φαλούκας)

Τρίτη 6 Δεκεμβρίου

1ο Δ. Χαϊδαρίου 19.45 Δάφνη Δαφνίου-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Μπούκας-Ορφανός Εμ. (Κουλούρης)

2ος Όμιλος

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Λοκρός Αταλάντης Χρηστίδης Ηλ.-Αντωνίου (Χριστοδούλου Γ.)

Εθν. Αντίστασης 12.00 Πόλις Καλλιθέας-Σαντορίνη Μακρής-Κώτσου (Δραμεσιώτης)

Πεύκης 17.00 Προμηθέας Χαλ.-Διαγόρας Δρ. Κόλιας-Αυγερινός (Πετράκης Μιχ.)

Θήβας 13.00 Κάδμος-Ιπποκράτης Κω Καρακωνσταντόπουλος-Μαυρέλης (Κάλφα)

Ν. Πεντέλης 13.00 Πεντέλη-Νίκη Αμαρουσίου Ουσταμπασίδης-Καλογριάς (Αλετράς)

3ος Όμιλος

ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Απόλλων Κ. Εμμανουήλ-Λουλουδιάδης (Παπαδόπουλος Νικ.)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι Κοζ.-Αριστοτέλης Φλ. Τσοκόλης-Σιταρίδης (Κηπουρίδης)

Πολύκαστρο Κ. 17.00 Εύαθλος-Φάρσαλα Ζαχαριάδης-Λάλλα (Ελευθεριάδης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 15.00 Βίκος Ζαγοροχώρια-Μελίκη Παζόλης-Κοντογιάννης (Τζιμογιάννης)

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Ελίμεια Φουτζήλας-Αγραφιώτης Ιωαν. (Κανελλόπουλος)

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Τιτάνες Παλαμά Γαζέτας-Δαμίγος (Πλεξίδας)

Αιγινίου 17.00 Αιγινιακός-Ιωάννινα Κατρακάρης-Γιαννούλης Αν. (Παπαπέτρου)

4ος Όμιλος

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Μακεδονικός Πετανίδου-Γραικός (Τζιομπάνος)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Αστέρας Καβάλας Ρούκας-Θωμόπουλος (Γιαβρής)

Επταπυργίου 18.00 Παναθλητικός-ΓΑΣ Κομοτηνή Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Μήτσιου)

Νεάπολης Θ. 18.00 Νεάπολη-Ιωνικός Ιωνίας Παπαδόπουλος Χ.-Καρκαλέτσης (Κασαπίδης)

ΔΑΚ Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-Ορφέας Ν. Σκοπού Τσουμαχίδης-Δολγύρας (Τοζακίδης)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Ν. Μουδανιά Κολοκυθάς-Γιαννούλης Στ. (Λυρίδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ Κομοτηνή-Ακτή Ζέφυρος 02 Εκίζογλου-Σαρακενίδης (Γκουρτζελίδης)
Μοιραστείτε το!

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Μόλις εγκριθεί το σχόλιο σας θα δημοσιευτεί...
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια προσβλητικά,
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια απο τους γνωστούς - άγνωστους που προσπαθούν να "μειώσουν" την εικόνα της σελίδας μας...

Digital Clock + Date

Αρχειοθήκη ιστολογίου