Παρασκευή, 28 Απριλίου 2017

Οι διαιτητές της Γ' Εθνικής



Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών έχουν ως εξής:



1ος Όμιλος (27η αγωνιστική)

Κυριακή 30 Απριλίου

ΔΑΚ Κορίνθου17.00 ΚΑΟ Κορίνθου – ΑΟ Ακράτας Χρηστίδης Π.-Τσάτσης (Τρίγκα)

1ο Δ. Χαϊδαρίου 17.00 ΓΣ Δάφνη Δαφνίου – ΑΟ Γλαύκος Κοντίλης-Ροδίτης (Δημητριάδης)

Πετρούπολης 17.00 ΑΟ Άρης Πετρούπολης – ΑΟ Ερμιόνης Μπανασάκης-Καρανικόλα Αλ. (Κουλούρης)

Αιγίου 17.00 ΑΓΣ Κερυανός Αιγίου – ΑΟ Ίκαρος Ν. Σμύρνης Λιότσιος-Ζιώγας (Κωστής)

Παν. Σαλπέας 17.00 ΑΟ Πορφύρας – ΑΟ Ένωση Ιλίου Γαρινή-Πηλοϊδης (Ευστρατίου)

Κ. Αχαΐας 17.00 ΑΟ Αχαγιά 82 – ΑΟ Πεύκης Κουτσοδήμος-Λεκατσάς (Ρόζης)

Τετάρτη 10 Μαΐου

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ – ΑΕ Ικάρου Καλλιθέας Ασημακάκη-Καββαδάς (Θεοδοσόπουλος)



2ος Όμιλος (23η αγωνιστική)

Κυριακή 30 Απριλίου

Αταλάντης 17.00 Λοκρός Αταλάντης – Άρης Νικαίας ΓΝΟ Καμήτσος-Μαρινάκης (Χριστοδούλου Γ.)

Θήρας 19.00 ΑΕ Σαντορίνης – ΟΦΗ Ορφανός Ι.-Ισιγώνης

Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρυοπιδέων – Πόλις ΑΣ Καλλιθέας Χριστοδουλάκης-Κομιανός (Παπαδόπουλος Κ.)

Κω 17.00 ΑΣΚ Ιπποκράτης Κω – ΓΣ Έσπερος Λαμίας Λαζαρίδης-Δελαγραμμάτικας

2ο Λύκειο Αμαρουσίου 17.00 ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου – ΓΣ Προμηθέας Χαλανδρίου Πλιάκας-Τηγάνης (Μπουρνάς)

Ν. Πεντέλης 17.00 ΑΕ Πεντέλης – ΕΣ Κάδμος Τσιμπούρης-Τσαούσογλου (Ζώης)



3ος Όμιλος (23η αγωνιστική)

Κυριακή 30 Απριλίου

ΔΑΚ Καλαμαριάς 17.00 ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς – Εύαθλος Δημάδης-Γιαννούλης Αναστ. (Λαδέλης)

ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλ. – Βίκος Ζαγοροχώρια Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας (Μπαταούλα)

ΔΑΚ Μελίκης 17.00 ΓΑΣ Μελίκης – ΓΣ Φαρσάλων Φουτζήλας-Κουκουλεκίδης (Καλότσης)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 ΓΣ Ελίμειας – ΑΣ Διόσκουροι Κοζάνης Θεοδώρου-Γαζέτας (Βόντζας)

Παλαμά 17.00 ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΠΣ Ευκαρπίας Μελανίδης-Ντόγκας (Κουσαϊτης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 16.30 ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας Παπανικολάου-Τσιρόγλου (Τζιμογιάννης)

Αιγινίου 17.00 ΑΟΚ Αιγινιακός – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών Κοντογιάννης-Λελούδας (Βάτσιος)



4ος Όμιλος (23η αγωνιστική)

Κυριακή 30 Απριλίου

Μακεδονικού 18.00 ΑΣ Μακεδονικός – ΑΕΣ Παναθλητικός Σιταρίδης-Τζιοπάνος Γ. (Πολυχρονίδης)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 ΣΑ Αστέρας Καβάλας – ΣΑΠΚ Νεάπολης Εκίζογλου-Καλέσης (Μπρίγκος)

Διαβατών 18.00 ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας – ΓΑΣ Κομοτηνή Κέτουλας-Δολγύρας (Φωτιάδης)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών – ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών Καρακώστας-Παζόλης (Γιαβρής)

Νέων Μουδανιών 18.00 ΠΟ Ν. Μουδανιών – ΜΑΣ Μαντουλίδης Κατωτικίδης-Ιορδανίδης (Θωμόπουλος)

ΔΑΚ Περαίας 18.00 ΑΣ ΑΝ. Ακτής Ζέφυρος – ΓΑΣ Χαλκηδόνας Παπαδόπουλος Χ.-Βασιλόπουλος (Δροσόπουλος)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνή – ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρας Ζαχαριάδης-Κολοκυθάς (Γκουρτζελίδης)
Μοιραστείτε το!

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Μόλις εγκριθεί το σχόλιο σας θα δημοσιευτεί...
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια προσβλητικά,
-Δεν θα εγκριθούν σχόλια απο τους γνωστούς - άγνωστους που προσπαθούν να "μειώσουν" την εικόνα της σελίδας μας...

Digital Clock + Date

Αρχειοθήκη ιστολογίου