ΕΟΚ: Η Σύνθεση όλων των Εθνικών Κατηγορίων

8:21 μ.μ. | = 0 | Α2 | Β’ΕΘΝΙΚΗ | Γ’ΕΘΝΙΚΗ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ:A1 | ΓΥΝΑΙΚΕΣ:Α2 | ΕΟΚ |

Μετά την ολοκλήρωση των πρωταθλημάτων των Εθνικών Κατηγοριών 2012-13 και το σημερινό ΔΣ της ΕΟΚ, η σύνθεση των Εθνικών Κατηγοριών 2013-14 διαμορφώθηκε ως εξής:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1. ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ2. ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ3. ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ4. ΚΑΠ5. ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ6. ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ7. ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ8. ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ9. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ10. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ11. ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ12. ΑΕΚ13. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ14. ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1. ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 2. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 3. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 4. ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ5. ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ6. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ7. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ8. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ9. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.10. ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ11. ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ12. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ13. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ14. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ2.ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ3.ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ4.ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ5.ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ6.ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ7.ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ8.ΧΑΝΘ9.ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑ10.ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ11.ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ12.ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ13.ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ14.ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΝΟΤΟΣ
1ος ΟΜΙΛΟΣ

1. ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ2. ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 3. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 19804. ΑΣ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ5. ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 6. ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ7. ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ8. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ9. ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ10. ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 11. ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 12. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ13. ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1.ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ2.ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ3.ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ4.ΓΣ ΚΥΜΗΣ5.ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ6.ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ7.ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ8.ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ9.ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ10.ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ11.ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ12.ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ

ΒΟΡΡΑΣ


1ος ΟΜΙΛΟΣ

1. ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ2. ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ3. ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ4. ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ5. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ6. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ7. ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ8. ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ9. ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ10. ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑ11. ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ12. ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1.ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ2.ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒΑΛΑΣ3.ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ4.ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ5.ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ6.ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ7.ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ8.ΖΕΦΥΡΟΣ Ο29.ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ10.ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ11.ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ12.ΜΕΝΤ13.ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ


1. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ2. ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ3. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ4. ΠΑΟΚ5. ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ6. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ7. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ8. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ9. ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ10. ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1. ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ2. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ3. ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ4. ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ5. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 6. ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ7. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 8. ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ9. ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ10. ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ11. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ12. ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1.ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦΣ2.ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ3.ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ4.ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ5.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ6.ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ7.ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ8.ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ9.ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ10.ΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ11.ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ

12.ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ