ΜΟΥΝΤΟΜΠΑΣΚΕΤ: Ανακοινώθηκε το τηλεοπτικό πρόγραμμα

Σε περίπου δύο εβδομάδες ξεκινά το Παγκόσμιο Κυπελο της Ισπανίας το οποίο θα μπορείτε να παρακολουθήσετε από τον ΑΝΤ-1 και τον ΟΤΕ TV. Πλέον ανακοινώθηκε και το επίσημο τηλεοπτικό πρόγραμμα των αγώνων του Μουντομπάσκετ που ξεκινά στις 30 Αυγούστου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων.

Σάββατο 30/08 13.30 (OTE TV Sport 3 HD): Κροατία-Φιλιππίνες 13.30 (OTE TV Sport 4): Ουκρανία-Δομινικανή Δημοκρατία 18.30 (OTE TV Sport 3 HD): Πουέρτο Ρίκο-Αργεντινή 18.30 (ΑΝΤ1): Πουέρτο Ρίκο-Αργεντινή 19.00 (OTE TV Sport 2 HD): Γαλλία-Βραζιλία 21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Ελλάδα-Σενεγάλη 21.00 (ΑΝΤ1): Ελλάδα-Σενεγάλη 22.30 (OTE TV Sport 2 HD): ΗΠΑ-Φινλανδία

23.00 (OTE TV Sport 4): Ιράν-Ισπανία 

Κυριακή 31/8 14.30 (OTE TV Sport 3 HD): Αργεντινή-Κροατία 14.30 (ΑΝΤ1): Αργεντινή-Κροατία 14.30 (ΟΤΕ TV Sport 4): Κορέα-Αυστραλία 16.30 (OTE TV Sport 4): Σερβία-Γαλλία 18.30 (OTE TV Sport 3 HD): Σενεγάλη Πουέρτο Ρίκο 21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Φιλιππίνες-Ελλάδα 21.00 (ΑΝΤ1): Φιλιππίνες-Ελλάδα 21.00 (OTE TV Sport 5): Λιθουανία-Αγκόλα 22.30 (OTE TV Sport 1 HD): Τουρκία-ΗΠΑ

23.00 (OTE TV Sport 5): Ισπανία-Αίγυπτος 

Δευτέρα 1/9 13.30 (OTE TV Sport 3 HD): Κροατία-Σενεγάλη 16.30 (OTE TV Sport 2 HD): Ιράν-Σερβία 18.30 (OTE TV Sport 3 HD): Αργεντινή-Φιλιππίνες 18.30 (ΑΝΤ1): Αργεντινή-Φιλιππίνες 19.00 (OTE TV Sport 2 HD): Γαλλία-Αίγυπτος 21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Πουέρτο Ρίκο-Ελλάδα 21.00 (ΑΝΤ1): Πουέρτο Ρίκο-Ελλάδα

23.00 (OTE TV Sport 2 HD): Βραζιλία-Ισπανία

Τρίτη 2/9 14.30 (OTE TV Sport 3 HD): Αγκόλα-Μεξικό 16.00 (OTE TV Sport 2 HD): Ουκρανία-Τουρκία 16.00 (ΑΝΤ1): Ουκρανία-Τουρκία 18.30 (OTE TV Sport 2 HD): Αυστραλία-Λιθουανία 18.30 (OTE TV Sport 3 HD): ΗΠΑ-Ν. Ζηλανδία 21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Κορέα-Σλοβενία 21.00 (ΑΝΤ1): Κορέα-Σλοβενία

22.30 (OTE TV Sport 2 HD): Φινλανδία-Δομινικανή Δημοκρατία

Τετάρτη 3/9 14.30 (OTE TV Sport 2 HD): Μεξικό-Αυστραλία 14.30 (OTE TV Sport 3 HD): Φιλιππίνες-Πουέρτο Ρίκο 18.30 (OTE TV Sport 2 HD): Σλοβενία-Αγκόλα 18.30 (OTE TV Sport 3 HD): Σενεγάλη-Αργεντινή 18.30 (OTE TV Sport 5): Τουρκία-Φινλανδία 19.00 (OTE TV Sport 1 HD): Σερβία-Βραζιλία 21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Ελλάδα-Κροατία 21.00 (ANT1): Ελλάδα-Κροατία 21.00 (OTE TV Sport 5): Λιθουανία-Κορέα 22.30 (ΟΤΕ TV Sport 2 HD): Δομινικανή Δημοκρατία-ΗΠΑ 23.00 (OTE TV Sport 1 HD): Ισπανία-Γαλλία

23.00 (ΑΝΤ1): Ισπανία-Γαλλία

Πέμπτη 4/9 14.30 (OTE TV Sport 2 HD): Αυστραλία-Αγκόλα 15.00 (OTE TV Sport 3 HD): Σενεγάλη-Φιλιππίνες 18.30 (OTE TV Sport 1 HD): Ουκρανία-ΗΠΑ 18.30 (OTE TV Sport 2 HD): Κορέα-Μεξικό 19.00 (OTE TV Sport 3 HD): Κροατία-Πουέρτο Ρίκο 19.00 (ΑΝΤ1): Κροατία-Πουέρτο Ρίκο 19.00 (OTE TV Sport 5): Ιράν-Γαλλία 22.30 (OTE TV Sport 2 HD): Λιθουανία-Σλοβενία 22.30 (OTE TV Sport 5): Τουρκία-Δομινικανή Δημοκρατία 23.00 (OTE TV Sport 1 HD): Σερβία-Ισπανία 23.00 (OTE TV Sport 3 HD): Αργεντινή-Ελλάδα

23.00 (ΑΝΤ1): Αργεντινή-Ελλάδα

Σάββατο 6/9 17.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16 19.00 (OTE TV Sport 2 HD): Mundobasket 2014, Φάση των16 21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16

23.00 (OTE TV Sport 2 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16

Κυριακή 7/9

17.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16 19.00 (OTE TV Sport 2 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16 23.00 (OTE TV Sport 2 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16 Τρίτη 9/9 18.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Προημιτελικά

22.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Προημιτελικά

Τετάρτη 10/9 18.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Προημιτελικά 22.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Προημιτελικά Πέμπτη 11/9 22.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, ημιτελικά

22.00 (ΑΝΤ1): Mundobasket 2014, ημιτελικά

Παρασκευή 12/9 22.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, ημιτελικά

22.00 (ΑΝΤ1): Mundobasket 2014, ημιτελικά

Σάββατο 13/9

19.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, μικρός τελικός

Κυριακή 14/9 22.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, ΤΕΛΙΚΟΣ

22.00 (ΑΝΤ1): Mundobasket 2014, ΤΕΛΙΚΟΣ