ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 3Χ3: Το πρόγραμμα της διοργάνωσης

Πρόγραμμα Παγκοσμίου Πρωταθλήματος 3Χ3

Πέμπτη 23 ΑυγούστουΓήπεδο 16μ.μ. Βραζιλία-Εσθονία (Α)6.20μ.μ. Λετονία-Τσεχία (Α)

6.40μ.μ. Ελλάδα-Ρωσία (Α)7μ.μ. Λίβανος-Ρουμανία (Α)

7.20μ.μ. Μεξικό-Ουκρανία (Α)7.40μ.μ. Αργεντινή-Γαλλία (Α)8μ.μ. -8.10μ.μ. Ουκρανία-Εσθονία (Γ)

8.30μ.μ. Τσεχία-Ελλάδα (Γ)8.50μ.μ. Γαλλία-Σλοβακία (Γ)

9.10μ.μ. Βουλγαρία-Ολλανδία (Γ)9.30μ.μ. ΗΠΑ-Ανγκόλα (Γ)9.50μ.μ. Αργεντινή-Γερμανία (Γ)10.10μ.μ. -10.20μ.μ. Ρωσία-Εσθονία (Α)

10.40μ.μ. Ελλάδα-Ισραήλ (Α)11μ.μ. Σλοβενία-Τσεχία (Α)

Γήπεδο 26μ.μ. Κινεζική Ταϊπέι-Ουκρανία (Γ)6.20μ.μ. Εσθονία-Βραζιλία (Γ)6.40μ.μ. Μεξικό-Αυστραλία (Γ)7μ.μ. Τουρκία-Ιορδανία (Γ)7.20μ.μ. Ρουμανία-Ισπανία (Γ)7.40μ.μ. Αγγλία-Ρωσία (Γ)8μ.μ. -8.10μ.μ. Νεπάλ-Λετονία (Α)8.30μ.μ. Σερβία-Σλοβενία (Α)8.50μ.μ. Τσεχία-Ισπανία (Α)9.10μ.μ. Ρουμανία-Αγγλία (Α)9.30μ.μ. Τουρκία-Λίβανος (Α)9.50μ.μ. Αίγυπτος-ΗΠΑ (Α)10.10μ.μ. -10.20μ.μ. Αυστραλία-Ουκρανία (Γ)10.40μ.μ. Μεξικό-Εσθονία (Γ)11μ.μ. Κινεζική Ταϊπέι-Βραζιλία (Γ)Γήπεδο 36μ.μ. Σλοβενία-Νεπάλ (Α)6.20μ.μ. Ισραήλ-Βουλγαρία (Α)6.40μ.μ. Ισπανία-Σερβία (Α)7μ.μ. Βενεζουέλα-Γκουάμ (Α)7.20μ.μ. Αγγλία-Αίγυπτος (Α)7.40μ.μ. ΗΠΑ-Τουρκία (Α)8μ.μ. -8.10μ.μ. Ουγγαρία-Νεπάλ (Γ)8.30μ.μ. Αυστραλία-Κινεζική Ταϊπέι (Γ)8.50μ.μ. Βραζιλία-Μεξικό (Γ)9.10μ.μ. Ιορδανία-Ρουμανία (Γ)9.30μ.μ. Ρωσία-Τουρκία (Γ)9.50μ.μ. Ισπανία-Αγγλία (Γ)10.10μ.μ. -10.20μ.μ. Σερβία-Νεπάλ (Α)10.40μ.μ. Ισπανία-Λετονία (Α)11μ.μ. Βραζιλία-Βουλγαρία (Α)Γήπεδο 4

6μ.μ. Ελλάδα-Ουγγαρία (Γ)6.20μ.μ. Νεπάλ-Γαλλία (Γ)

6.40μ.μ. Σλοβακία-Τσεχία (Γ)7μ.μ. Ανγκόλα-Βουλγαρία (Γ)7.20μ.μ. Ολλανδία-Αργεντινή (Γ)7.40μ.μ. Γερμανία-ΗΠΑ (Γ)8μ.μ. -8.10μ.μ. Εσθονία-Ισραήλ (Α)8.30μ.μ. Ρωσία-Βραζιλία (Α)

8.50μ.μ. Βουλγαρία-Ελλάδα (Α)9.10μ.μ. Γκουάμ-Μεξικό (Α)

9.30μ.μ. Γαλλία-Βενεζουέλα (Α)9.50μ.μ. Ουκρανία-Αργεντινή (Α)10.10μ.μ. -10.20μ.μ. Τσεχία-Ουγγαρία (Γ)10.40μ.μ.Σλοβακία-Νεπάλ (Γ)

11μ.μ. Ελλάδα-Γαλλία (Γ)

Παρασκευή 24 ΑυγούστουΓήπεδο 16μ.μ. Τουρκία-Ρουμανία (Α)6.20μ.μ. ΗΠΑ-Αγγλία (Α)6.40μ.μ. Βενεζουέλα-Ουκρανία (Α)7μ.μ. -7.20μ.μ. Ουγγαρία-Σλοβακία (Γ)7.40μ.μ. Γαλλία-Τσεχία (Γ)

8μ.μ. Νεπάλ-Ελλάδα (Γ)8.10μ.μ. Ιορδανία-Αγγλία (Γ)

8.30μ.μ. Αργεντινή-ΗΠΑ (Γ)8.50μ.μ. Ρουμανία-Τουρκία (Γ)9.10μ.μ. -9.20μ.μ. Αγώνες μικτών ομάδων9.40μ.μ. Αγώνες μικτών ομάδων10.10μ.μ. -10.20μ.μ. Skills’ contest (προκριματικά)10.40μ.μ. Αγώνες μικτών ομάδωνΓήπεδο 26μ.μ. Ρωσία-Ιορδανία (Γ)6.20μ.μ. Αγγλία-Ρουμανία (Γ)6.40μ.μ. Τουρκία-Ισπανία (Γ)7μ.μ. -7.20μ.μ. Τσεχία-Νεπάλ (Α)7.40μ.μ. Σλοβενία-Ισπανία (Α)8μ.μ. Σερβία-Λετονία (Α)8.10μ.μ. Αίγυπτος-Ρουμανία (Α)8.30μ.μ. Λίβανος-ΗΠΑ (Α)8.50μ.μ. Τουρκία-Αγγλία (Α)9.10μ.μ. -9.20μ.μ. Αγώνες μικτών ομάδων 9.40μ.μ. Αγώνες μικτών ομάδων10.10μ.μ. -10.20μ.μ.Skills’ contest (προκριματικά)10.40μ.μ. Αγώνες μικτών ομάδωνΓήπεδο 36μ.μ. Γαλλία-Γκουάμ (Α)6.20μ.μ. Αργεντινή-Μεξικό (Α)6.40μ.μ. Λίβανος-Αίγυπτος (Α)7μ.μ. – 7.20μ.μ. Ουκρανία-Μεξικό (Γ)7.40μ.μ. Βραζιλία-Αυστραλία (Γ)8μ.μ. Εσθονία-Κινεζική Ταϊπέι (Γ)8.10μ.μ. Βουλγαρία-Γερμανία (Γ)8.30μ.μ. Ισπανία-Ρωσία (Γ)8.50μ.μ. Ολλανδία-Ανγκόλα (Γ)9.10μ.μ. -9.30μ.μ. Αγώνες μικτών ομάδων9.50μ.μ. Αγώνες μικτών ομάδων10.10μ.μ. -10.20μ.μ. -10.40μ.μ. Αγώνες μικτών ομάδωνΓήπεδο 46μ.μ. HΠΑ-Βουλγαρία (Γ)6.20μ.μ. Γερμανία-Ολλανδία (Γ)6.40μ.μ. Ανγκόλα-Αργεντινή (Γ)7μ.μ. –

7.10μ.μ. Εσθονία-Ελλάδα (Α)7.30μ.μ. Βουλγαρία-Ρωσία (Α)

7.50μ.μ. Ισραήλ-Βραζιλία (Α)8.10μ.μ. Ουκρανία-Γαλλία (Α)8.30μ.μ. Μεξικό-Βενεζουέλα (Α)8.50μ.μ. Γκουάμ-Αργεντινή (Α)9.10μ.μ. -9.20μ.μ. Μικτές Ομάδες9.40μ.μ. Μικτές Ομάδες10.10μ.μ. -10.20μ.μ. -10.40μ.μ. Μικτές ΟμάδεςΣάββατο 25 ΑυγούστουΓήπεδο 16μ.μ. Ρουμανία-ΗΠΑ (Α)

6.20μ.μ. Βραζιλία-Ελλάδα (Α)6.40μ.μ. Ρωσία-Ισραήλ (Α)

7μ.μ. Βραζιλία-Ουκρανία (Γ)7.20μ.μ. Κινεζική Ταϊπέι-Μεξικό (Γ)7.40μ.μ. Αυστραλία-Εσθονία (Γ)8μ.μ. Φάση των 16 (A)8.20μ.μ. Φάση των 16 (A)8.40μ.μ. Samsung Shootout (A, προκρ.)9μ.μ. Φάση των 16 (Γ)9.20μ.μ. Φάση των 16 (Γ)9.40μ.μ. Διαγωνισμός καρφωμάτων10μ.μ. Προημιτελικοί (Α)10.20μ.μ. Προημιτελικοί (Α)10.40μ.μ. Προημιτελικοί (Γ)11μ.μ. Προημιτελικοί (Γ)Γήπεδο 26μ.μ. Ουκρανία-Γκουάμ (Α)6.20μ.μ. Βενεζουέλα-Αργεντινή (Α)6.40μ.μ. Γαλλία-Μεξικό (Α)7μ.μ. Ισπανία-Ιορδανία (Γ)7.20μ.μ. Τουρκία-Αγγλία (Γ)7.40μ.μ. Ρωσία-Ρουμανία (Γ)8μ.μ. Φάση των 16 (Α)8.20μ.μ. Φάση των 16 (Α)8.40μ.μ. Samsung Shootout (A, Προκρ.)9μ.μ. Φάση των 16 (Γ) 9.20μ.μ. Φάση των 16 (Γ)9.40μ.μ. Διαγωνισμός Καρφωμάτων (Προκρ.)10μ.μ. Προημιτελικοί (Α)10.20μ.μ. Προημιτελικοί (Α)10.40μ.μ. Προημιτελικοί (Γ)11μ.μ. Προημιτελικοί (Γ)Γήπεδο 36μ.μ. Νεπάλ-Ισπανία (Α)6.20μ.μ. Τσεχία-Σερβία (Α)6.40μ.μ. Λετονία-Σλοβενία (Α)7μ.μ. Γαλλία-Ουγγαρία (Γ)

7.20μ.μ. Ελλάδα-Σλοβακία (Γ)7.40μ.μ. Τσεχία-Νεπάλ (Γ)

8μ.μ. Φάση των 16 (Α)8.20μ.μ. Φάση των 16 (Α)8.40μ.μ. Samsung Shootout (Γ, προκρ.)9μ.μ. Φάση των 16 (Γ)9.20μ.μ. Φάση των 16 (Γ)9.40μ.μ. -10μ.μ. -10.20μ.μ. -10.40μ.μ. -11μ.μ. -Γήπεδο 46μ.μ. Βουλγαρία-Εσθονία (Α)6.20μ.μ. Αίγυπτος-Τουρκία (Α)6.40μ.μ. Αγγλία-Λίβανος (Α)7μ.μ. Αργεντινή-Βουλγαρία (Γ)7.20μ.μ. Ανγκόλα-Γερμανία (Γ)7.40μ.μ. ΗΠΑ-Ολλανδία (Γ)8μ.μ. Φάση των 16 (Α)8.20μ.μ. Φάση των 16 (Α)8.40μ.μ. Samsung Shootout (Γ, Προκρ.)9μ.μ. Φάση των 16 (Γ)9.20μ.μ. Φάση των 16 (Γ)9.40μ.μ. -10μ.μ. -10.20μ.μ. –10.40μ.μ. -11μ.μ. -Κυριακή 26 Αυγούστου Γήπεδο 16μ.μ. Αγώνας μικτών ομάδων6.30μ.μ. Αγώνας μικτών ομάδων7μ.μ. Skill Finals7.15μ.μ. Ημιτελικός Ανδρών7.45μ.μ. Ημιτελικός Γυναικών8.15μ.μ. Samsung Shootout Final8.30μ.μ. Τελικός μικτών ομάδων9μ.μ. Διαγωνισμός Καρφωμάτων τελικός9.30μ.μ. Αγώνας για την 3η θέση (Α)10μ.μ. Τελικός Γυναικών10.30μ.μ. Τελικός Ανδρών11μ.μ.Γήπεδο 26μ.μ. -6.30μ.μ. -7μ.μ. Pick-up Games7.15μ.μ. Ημιτελικός Ανδρών7.45μ.μ. Ημιτελικών Γυναικών8.15μ.μ. Pick-up games8.30μ.μ. -9μ.μ. Pick-up games9.30μ.μ. Αγώνας για την 3η θέση (Γ)10μ.μ. -10.30μ.μ. -11μ.μ. -Γήπεδο 36μ.μ. -6.30μ.μ. -7μ.μ. Pick-up games7.15μ.μ. -7.45μ.μ. -8.15μ.μ. Pick-up games8.30μ.μ. -9μ.μ. Pick-up games9.30μ.μ. Pick-up games10μ.μ. -10.30μ.μ. -11μ.μ. -Γήπεδο 46μ.μ. -6.30μ.μ. -7μ.μ. Pick-up games7.15μ.μ. -7.45μ.μ. -8.15μ.μ. Pick-up games8.30μ.μ. -9μ.μ. Pick-up games9.30μ.μ. Pick-up games10μ.μ. -10.30μ.μ. –

11μ.μ. –